mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., Infrasauna Belatrix Hadir 2L

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Infrasauna Belatrix Hadir 2L

  70990 Kč   
Infrasauna Belatrix Hadir 2L
Infrasauna Belatrix Hadir 2L 1
Infrasauna Belatrix Hadir 2L 2
Infrasauna Belatrix Hadir 2L 3
Infrasauna Belatrix Hadir 2L 4
Infrasauna Belatrix Hadir 2L
 
Belatrix
Vaše cena bez DPH: 58669 Kč 
Vaše cena s DPH: 70990 Kč 
Výrobce: Belatrix
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Hmotnost[kg]: 150
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Audio: ano
Hloubka [cm]: 180
Hmotnost [kg]: 150
Ionizátor: ano
Kontrolní panel: ano
LED světelná chromoterapie: ano
Materiál: Kanadský jedlovec (hemlock)
Počet osob: 2
Šířka [cm]: 180
Typ topných panelů: Keramické + karbonové
Výkon [W]: 2400
Výška [cm]: 190

Infrasauna, která bude svým designem opravdovou ozdobou každého interiéru. Decentní a přitom elegantní. Jediná rohová infrasauna s lehátkem na trhu v ČR. Je vybavena kombinací karbonových a keramických zářičů.

Sauny Belatrix splnují náročné mezinárodní technické normy, což dokládá široká paleta získaných certifikátů.

c

Infrasauny Belatrix obsahují již ve svém standardu:

Kontrolní panel

Kontrolní

Prostřednictvím ovládacího panelu ovládáte celý chod sauny. Sauna se tímto panelem zapíná / vypíná. Na displeji se zobrazuje aktuální teplota / nastavená teplota, čas saunování. Prostřednictvím tohoto panelu ovládáte zároven osvětlení v sauně (čtecí lampičku, venkovní osvětlení sauny, světelnou terapii) Žádné autoradio, ale skutečně kvalitní audio řešení. Funkce audiopanelu: LCD displej, FM radio, MP3

Nožní topný panel

Nožní

Z důvodu lepšího a rovnoměrnějšího prohřátí jsou naše sauny vybaveny dodatečným karbonovým podlahovým panelem. Při samotném saunování jste v našich saunách nahříváni zádovými, bočními, holeními, lýtkovými panely + nožním panelem. Tím je zaručeno, že budete skutečně rovnoměrně prohříváni a nebudete mít ani subjektivní pocit chladu.

LED světelná terapie

LED

Součástí našich infrasaun je LED světelná terapie. Jedná se o panel rozměru 20 x 20 cm tvořený RGB LED diodami. Prostřednictvím kontrolního panelu je možné si měnit mezi 7 barevnými odstíny v sauně. Více o účincích světelné terapie na lidskou psychiku resp. zdraví se můžete dozvědět v oddělení světelná terapie.

Ionizátor

Ionizátor

Námi nabízené infrasuny, jsou taktéž vybaveny tzv. ionizátorem kyslíku. Ten slouží k čištění a zlepšení kvality vzduchu v infrasauně. Ionizátor obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů). Takovýto vzduch obohacený anionty připomíná vzduch ve vysokých horách nebo u moře, či svěží a vyčištěný vzduch po bouřce. Ionizátor kyslíku zbaví znečištěný vzduch tabákového kouře, prachu, pylů květin a dalších nečistot. Infrasauna tak je ideální přístroj pro osoby, které trpí alergiemi, astmatickými potížemi a sennou rýmou. Další funkcí tohoto přístroje je Ozonátor. V tomto modu přístroj prostřednictvím O3 dezinfikuje vnitřní prostor sauny.

Regulace intenzity topení

Regulace

K dosažení většího saunovacího komfortu uživatelů, jsou naše sauny vybaveny regulací intenzity topení zářičů. Intenzitu topení zářičů, tedy jejich povrchovou teplotu v našich saunách můžte regulovat dle svých pocitů a potřeb. Třeba tak, že si snížíte intenzitu topení za zády, tak aby Vás panel nepálil do zad. Nyní si můžete saunu skutečně přizpůsobit Vašim potřebám. Jsou dotupné 3 úrovně "topení" resp. "povrchové teploty zářičů". 33%, 66%, 100%.

Ukryté spojení stěn

u

Aby byla infrasauna skutečně ozdobou Vašeho interiéru je důležité myslet na každý detail. Z tohoto důvodu jsou spoje stěn u našich infrasaun skryté. Už žádné kovové klipsny, umístěné na vnějších bocích infrasauny. Krytý spoj nechá skutečně vyniknout krásu kanadského jedlovce a zároveň je i pevnější a stabilnější. Navíc také umožní opakované rozebrání a sestavení infrasauny a opět bez potřeby jakéhokoliv nářadí.

Střešní ventilace

Střešní

V případě infrasaun nehovoříme o hermeticky uzavřených kabinách kde je nutné ohřát vzduch, který následně ohřej uživatele. Infračervené záření zvyšuje Vaši tělesnou teplotu přímo. Pro ideální průběh tohoto procesu je vyžadována mírna circulace čerstvého vzduchu do infrasauny. Z tohoto důvodu naleznete na stříšce našich infrasaun regulovatelnou ventilaci.

Prodloužená záruka

Prodloužená

 

Infrasauny Belatrix jsou natolik kvalitní a prověřené infrasauny, že jsme schopni garantovat jejich bezproblémový provoz po dobu 4 let. Prodloužená záruka se vztahuje na veškeré infračervené zářiče.

Další výbava

◾Karbonové + keramické infrazářiče
◾Světelná čtecí lampička uvnitř kabiny
◾Vnější osvětlení
◾Masivní konstrukce
◾Držák nápojů, držák ručníku, držák novin

Popis montáže infrasauny

Infračervené prohřívací kabiny se dodávají jako typizované stavebnice, které se montují přímo na místě z jednotlivých panelů.

Lze je instalovat kdekoliv, kde je rovná podlaha a elektrická zásuvka, bez zvláštních stavebních úprav. Vzhledem k relativně malému rozměru infrasauny tak může najít své místo téměř v každém bytě, rodinném domě, ve fitness, rehabilitačních a masážních centrech.

K připojení do sítě je třeba elektrická zásuvka na 220V a 16A jistění.

Alternativní zboží: INFRASAUNY A SAUNY - Infrasauny
dotazy a poznámky k Infrasauna Belatrix Hadir 2L
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7329)

   
2020-11-29  Milan Klimek
Máme zájem koupit uvedenou saunu. Mate na skladě, je možný dovoz a instalace ještě v prosinci? Děkuji za informace co nejdřív Milan Klimek, kontakt 602 777 567

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, tato infrasauna je bohužel pro letošní zimní sezónu vyprodaná.
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2023topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 dřevěná podpěrka hlavy KARIBU eco (27312)
750 Kč   
 finská sauna KARIBU ADELINA (6168)
38991 Kč   
 finská sauna KARIBU AMALIA 3 (66765)
75900 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Infrasauna Belatrix Hadir 2L,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.04s)

Infrasauna Belatrix Hadir 2L Infrasauna, která bude svým designem opravdovou ozdobou každého interiéru. Decentní a přitom elegantní. Jako jediná na trhu s dvěma lehátky.Parametry: Audio: ano Hloubka [c Infrasauna Belatrix Hadir 2L
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist