mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny

  8290 Kč   
HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
NOVINKA 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 6851 Kč 
Vaše cena s DPH: 8290 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 48
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Hladina akust. výkonu LwA (dB): 96
Motor: Hecht 4-taktní
Objem motoru: 208 cm3
Max. točivý moment: 10,8 Nm
Maximální výkon: 3000 W
Trvalý výkon: 2600 W
Hmotnost: 48 kg
Typ zásuvek: 2 x 230 V / 50 Hz, 1x 12 V DC

Výhody

 • Jednofázový generátor elektřiny
 • 4-taktní jednoválcový motor chlazený vzduchem
 • 2x zásuvka 230V – 16A, 1x zásuvka 12V
 • DC, voltmetr
 • Startování pomocí startovacího lanka ručně
 • Kvalitní alternátor
 • Součástí je AVR (automatická regulace napětí)
 • Včetně ochrany před přetížením a nedostatkem oleje
 • Kovová 15 litrová palivová nádrž odolná proti mechanickému poškození
 • Kapacita nádrže vystačí na 15 hodin provozu při plném nalití v závislosti na výkonu
 • Vybavený koly a madlem pro snadný transport a manipulaci
 • Včetně gumových silentbloků pro tlumení vibrací motoru
 • Nejoblíbenější výkonová třída v naší nabídce

HECHT GG 3300W je střední benzínový generátor elektrického proudu, poháněný čtyřtaktním motorem o objemu 208 cm3. Na elektropanelu generátoru je umístěn kontrolní analogový voltmetr, dvojice klasických zásuvek pro připojení spotřebičů 230 V / 50 Hz, mezi kterými je i bezpečnostní svorka pro připojení zemnícího kabelu. Obě zásuvky jsou samozřejmě jištěny proti přetížení jističem. Dále je na panelu jedna stejnosměrná 12 V zásuvka pro připojení spotřebičů napájených 12 V napětím, kterou lze rovněž využít pro nabíjení některých typů 12V akumulátorů. Není však vybavena regulací nabíjení, proto je nutné stav nabití akumulátoru průběžně kontrolovat a včas jej odpojit. I tato 12 V zásuvka je opatřena jištěním.

Trvalý výkon centrály je 2600 W, krátkodobě lze například rozběhovými proudy některých spotřebičů zatížit až na výkon max. 3000 W.

Generátor je v rámu základny připevněn pomocí gumových bloků, které tlumí přenášení vibrací. Za tento rám jej lze pohodlně přenášet, jeho hmotnost je 48 kg. Hladina produkovaného hluku je 96 dB.

Generátor je vybaven AVR regulací (Automatic Voltage Regulation), která brání kolísání napětí při změně zátěže centrály.

Elektrocentrála má palivovou nádrž o objemu 15 l. Ideální je jako záložní zdroj pro případ kalamity, dobře poslouží i v místech, kde není dostupná elektrická síť. Lze ji použít například i jako zálohu pro napájení oběhových čerpadel některých kotlů na tuhá paliva apod.

Výstupní charakteristiky napětí z elektrocentrály jsou odlišné od charakteristiky běžné elektrické sítě. Proto důrazně doporučujeme konzultovat možnosti napájení některých elektronických zařízení (například počítače, moderní TV apod.) s jejich výrobcem, případně prodejcem. Některá elektrická zařízení mohou při spuštění krátkodobě odebírat i několikanásobek běžného provozního proudu, u spotřebičů jako jsou elektromotory a další zařízení využívající indukci to může být krátkodobě i více než trojnásobek běžného příkonu. Orientačně je pak možné pro výpočet použít tzv. startovací koeficient, kterým je nutné vynásobit běžný příkon připojovaného spotřebiče. Pak například koeficientem 1 budeme násobit spotřebiče jako je vysoušeč vlasů, horkovzdušná pistole, fritéza, mixér, trouba, žehlička, toustovač, vysavač, stolní lampa. Koeficient 2 pak platí zpravidla pro elektrické sekačky, úhlové brusky, nůžky na živý plot, elektrické pily, pračky apod. U kompresorů, tlakových myček, míchaček betonu pak zpravidla platí koeficient 3, pro lednice, mrazáky nebo klimatizace může tento koeficient hodnotu 3 i přesahovat. V praxi pak můžeme orientačně spočítat, že spotřebič s příkonem 600 W a koeficientem 2 vyžaduje maximální výkon centrály alespoň 1 200 W.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Alternativní zboží: ELEKTROCENTRÁLY
dotazy a poznámky k HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7798)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
elektrocentrály Heron

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.01s)

HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny Benzínový generátor elektrického proudu. Trvalý výkon 2600 W, maximální 3000 W. Provozní doba cca 7 h. Nádrž 15 l. 2x zásuvka.Parametry: Hladina akust. výkonu LwA (dB): 96 M HECHT GG 3300W - jednofázový generátor elektřiny
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist