mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT GARDENER I. - zahradní skleník

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT GARDENER I. - zahradní skleník

  11990 Kč   
HECHT GARDENER I. - zahradní skleník
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
AKCE 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 9909 Kč 
Vaše cena s DPH: 11990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Délka: 310 cm
Šířka: 250 cm
Výška: 190 cm
Příslušenství za příplatek:
HECHT000608 - automatický otvírač střešního okna..........799,-Kč
( v případě zájmu připište do poznámek u obj. formuláře )

Zahradní skleník s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi vyrobený z hliníkových profilů s celo-obvodově vloženou výplní z komůrkového polykarbonátu. Součástí sedlové střechy jsou integrované okapy. Perfektní a jednoduché řešení pro každého, kdo nechce budovat těžké zděné či ocelové skleníky s těžkými výplněmi a přitom chce pěstovat či zimovat teplomilné rostliny, zeleninu nebo ovoce. Skleník je sestaven z pěti modulů a jeho plocha je 7,75 m2. Je vybaven posuvnými dveřmi pro pohodlný vstup a čtyřmi větracími, výklopnými okny. Součástí skleníku je ocelová základna zdarma.

Pevná a lehká konstrukce

 

Rám je vyroben z hliníkových profilů o tloušťce 1,2 mm ( o 20% silnější než běžná konkurence), které vynikají svou nízkou váhou a dlouhou životností téměř bez údržby. Navíc nepodléhají korozi, což je důležité především při udržování vlhkého klimatu uvnitř skleníku. Díky jednoduché montáži se můžete vyhnout těžkým stavebním pracím, hliníková konstrukce navíc působí moderně a snadno se čistí. Skleník se tak stane nejen užitečným, ale také estetickým doplňkem vaší zahrady.

Kvalitní výplně s UV filtrem

 

 

Výplně skleníku jsou vyrobeny z Rexalonu – 4 mm silného polykarbonátu, výhradně z granulátu od německé firmy Bayer. Nejedná se tedy v žádném případě o recyklát, který by obsahoval nečistoty a snižoval světelnou propustnost. Polykarbonát je určen pro použití v zemích EU. Desky skvěle propouštějí sluneční záření (cca 80 %) a nezatěžují nadměrně konstrukci. Z venkovní strany jsou opatřeny UV filtrem, který chrání rostliny před škodlivým slunečním zářením. Oproti tradičním skleněným výplním vynikají především svou pružností a pevností. Jejich pevnost ještě zvyšuje celo-obvodové vložení do profilů rámu. Díky komůrkovému systému mají také skvělé tepelně-izolační vlastnosti a odolnost proti teplotním vlivům. Ve srovnání s jinými umělými materiály navíc vynikají barevnou stálostí. Nejen díky těmto vlastnostem poskytujeme na výplně prodlouženou záruku 10 let.

Základna zdarma

 

 

Ke skleníkům nabízíme pevnou základnu z galvanizované oceli v ceně montážní sestavy. Základna vám usnadní ukotvení skleníku - bez nutnosti budovat podezdívku. Skleník tak můžete jednoduše postavit na vybraném místě v zahradě.

Snadná montáž

 

 

Skleník je možné sestavit v domácích podmínkách a bez použití stavebního náčiní, či speciálních znalostí. Hliníkovou konstrukci lze smontovat pomocí běžného nářadí a stačí na to pohodlně dvě osoby. Drážkový systém uchycení výplní navíc zvyšuje pevnost celého skleníku a umožňuje výměnu poškozené výplně bez nutnosti rozebrat celou konstrukci.

Další vybavení skleníku

 

 

K oknům je možné přikoupit samočinné otevírání, které zajistí automatickou ventilaci bez nutnosti ručního otevírání.

Alternativní zboží: SKLENÍKY/PAŘENIŠTĚ - SKLENÍKY - skleníky AKCE
dotazy a poznámky k HECHT GARDENER I. - zahradní skleník
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1669)

   

2020-05-06  Lukáš
Dobrý den, je prosím tento skleník skladem? Děkuji

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, tento skleník je již vyprodaný.

2015-11-17  dusan9999
chci poprosit o navod na montaáž moc děkuji svárovský

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,montážní návod je součástí balení skleníku.

2015-04-11  Petr
Tento skleník má drátkový systém nebo se polykarbonát zasouvá do profilů?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,jak je uvedeno v popisu.Tento skleník má drážkove uchycení desek do profilu.

2015-03-13  host
HECHT GARDENER I. - má tento skleník opravdu dvoukřídlé posuvné dveře? Na obrázku tomu tak není. Děkuji

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,v popisu byla chyba,za kterou se omlouváme.Skleník je vybaven pouze jednokřídlými dveřmi.akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Limes Skleník Hobby H 6-3,5 / sklo
18357 Kč   
 Skleník ke zdi C3
13058 Kč   
 elektrické vytápění Phoenix
9415 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT GARDENER I. - zahradní skleník ,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.07s)

HECHT GARDENER I. - zahradní skleník Zahradní skleník s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi vyrobený z hliníkových profilů s celo-obvodově vloženou výplní z komůrkového polykarbonátu. Součástí sedlové střechy HECHT GARDENER I. - zahradní skleník
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist