mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo

  26990 Kč   
HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
NOVINKA 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 22306 Kč 
Vaše cena s DPH: 26990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 26
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Motor: Elektrický 250 W
Hmotnost (kg): 26
Průměr kol přední/ zadní (palce): 20/20
Akumulátor - napětí (V): 36
Akumulátor - kapacita (Ah): 10
Akumulátor - typ: Li-ion
Doba nabíjení: 4-6 hod.
Rám: hliníkový
Max. nosnost: 105 kg
Max. asistovaná rychlost: 25 km/h

Výhody:

  • přehazovačka Shimano
  • kotoučové brzdy
  • přední a zadní LED světlo
  • li - ion akumulátor ukrytý v rámu
  • přední odpružená vidlice
  • dojezd s asistencí elektromotoru až 60 km
  • po složení lze snadno přepravovat nebo skladovat
  • extrémně široké pláště pro pohodlnou jízdu v terénu

Elektrokolo není pouze sportovním náčiním, ale také jedinečným dopravním prostředkem.

Elektrokolo je opatřeno koly s extrémně širokými pneumatikami. Takto vybavená kola bývají označována často také jako Fat Bike nebo Snow Bike. Vlastnosti těchto extrémně přilnavých pneumatik s vysokým tlumícím efektem umožní jízdu ve sněhu, v písku nebo horském terénu.

Skládací elektrokolo HECHT COMPOS XL WHITE oceníte jak na cykloturistických výletech tak při jízdě po městě. Tuto „skládačku“ můžete pohodlně sbalit do kufru auta nebo do karavanu – na kratší výlet, nebo třeba celou dovolenou. Kolo HECHT COMPOS XL využijete i v městském provozu, kde se snadno vyhnete kolonám automobilů a do cíle zpravidla dorazíte o mnoho minut rychleji, než kdybyste cestovali autem nebo hromadnou dopravou. Kolo je možné několika pohyby rychle složit, a proto se s ním snadno vejdete do výtahu, nebude překážet ani v kanceláři nebo v bytě. Nemusíte řešit ani problémy s parkováním. Již žádné problémy s parkovacími automaty nebo placenými zónami stání v centru velkých měst.
Právě pro tyto vlastnosti se elektrokola stávají oblíbeným dopravním prostředkem nejen u studentů; stále častěji je ve velkých městech využívají i úspěšní businessmani, kterým šetří tolik cenný čas.
 

Akumulátor je ukryt v rámu e-kola, nikde tedy nepřekáží. Nabíjet akumulátor můžete přímo v kole, lze jej však snadno vyjmout, a pokud kolo skladujete tam, kde není elektrický proud, akumulátor můžete samostatně dobíjet i doma. Nabíječka je samozřejmě součástí dodávky. V rámu je akumulátor proti odcizení zajištěn zámkem s klíčem.
 

Motor i s převodem je zcela ukryt v náboji zadního kola. Elektromotor se aktivuje automaticky, jakmile šlápnete do pedálů. Elektrokolo tedy nefunguje jako motocykl, ale výrazně vám pomáhá při šlapání. Pomocí tlačítek na levém řídítku můžete nastavit 5 úrovní, ve kterých vám bude motor pomáhat, případně asistenci zcela vypnout. S asistencí pak není problém vyjet lehce i kopec, na kterém se zapotí i nejotrlejší sportovci.

Samotná obsluha elektrokola je snadná. Vše se ovládá třemi tlačítky na levém řídítku. Elektrokolo zapnete nebo vypnete dlouhým stiskem tlačítka M; krátkým stiskem tohoto tlačítka můžete přepínat zobrazované informace na displeji. Tlačítky plus/mínus (+/–) pak nastavíte intenzitu asistence v pěti stupních. Dlouhým stiskem tlačítka plus (+) pak rozsvítíte nebo zhasnete přední světlomet a osvětlení displeje. Zajímavou funkcí je asistent chůze. Dlouhým stisknutím tlačítka mínus (–) se po dvou vteřinách kolo přepne do režimu asistence chůze a samo se začne pohybovat přibližně rychlostí 6 km/h. Tuto funkci jistě využijete, například pokud kolo tlačíte do prudkého kopce. Asistent chůze je aktivován, jen pokud držíte tlačítko mínus (–). Jakmile tlačítko uvolníte, kolo se okamžitě zastaví.

Přední světlo tvoří vysoce svítivá LED dioda. Světlomet je napájen z akumulátoru, avšak právě díky použití LED spotřebovává energii takřka zanedbatelně. Pod sedadlem je pak červené koncové světlo, které je napájeno z vlastní integrované baterie.
Kolo je vybaveno přehazovačkou SHIMANO a sedmistupňovou kazetou (tzv. sedmikolečko). Přední i zadní kolo je brzděno kotoučovými brzdami TEKTRO ARIES. Přední vidlice je odpružená, což jistě oceníte při přejíždění poklopů kanálů a mnohdy i zanedbaných výmolů na vozovce. HECHT COMPOS je vybaveno i blatníky a nosičem. Celková hmotnost kola včetně akumulátoru činí 26 kg.

Li-ion akumulátor má kapacitu 10 Ah při napětí 36 V. Z úplného vybití je akumulátor plně nabitý s dodávanou nabíječkou (součást dodávky) přibližně za 4 - 6 hodin. Výkon motoru je 250 W. Maximální rychlost kola s asistencí je 25 km/h, po dosažení této rychlosti se asistence automaticky odpojí a opět se aktivuje, jakmile rychlost poklesne pod 25 km/h. Kolo tak splňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích dané platnými právními předpisy pro ČR a většinu dalších států EU. Dojezd kola s asistencí na jedno dobití je cca 60 km. Bicykl je samozřejmě možné používat i s vypnutou asistencí, je však nutné počítat s tím, že integrovaný motor s převody v zadním náboji při jízdě klade mírný odpor.

Bicykl HECHT COMPOS XL je vhodný především do městského prostředí, to ovšem v žádném případě neznamená, že jej nelze použít k výletům. Kolo jistě ocení i senioři, kteří si mohou dojet bez potíží na nákup, poštu nebo návštěvu přátel ve vedlejší vesnici.

Výlety a jízdu na kole si konečně užijí i ti, kdo mají zdravotní problémy nebo si nejsou jisti svou kondicí.

Elektrokolo má ve srovnání s klasickým kolem výhodu, že se při jízdě neunavíte – můžete na něm dorazit do práce nebo do školy, aniž byste se po cestě zapotili. Elektrokolo HECHT COMPOS XL se stane vaším pomocníkem jak při jízdě po městě, tak cestách do práce, do školy nebo na výletech do přírody.

Pro jízdu na elektrokole nepotřebujete řidičský průkaz.

dotazy a poznámky k HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo
 jméno:     bezpečnostní kód:  (7686)

   


vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Elektrická koloběžka VeGA MaxSpeed ES15XM-H
14490 Kč   
 Elektrický tříkolový vozík RACCEWAY VIA, modrý lesklý
43900 Kč   
 Elektrokolo Lumag CB 27.5/2
34990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.05s)

HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo Skládací elektrokolo s akumulátorem 36 V / 10 Ah. Motor 250 W, kola 20 s širokými pneu (Fat Bike - Snow Bike). Hmotnost 26 kg, dojezd cca 60 km. Přední a zadní světlo LED.Param HECHT COMPOS XL WHITE - elektrokolo
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist