mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., HECHT ACTIVE - infrasauna

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT ACTIVE - infrasauna

  27990 Kč   
HECHT ACTIVE - infrasauna
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
HECHT ACTIVE - infrasauna 1
HECHT ACTIVE - infrasauna 2
HECHT ACTIVE - infrasauna 3
HECHT ACTIVE - infrasauna 4
HECHT ACTIVE - infrasauna 5
HECHT ACTIVE - infrasauna 6
HECHT ACTIVE - infrasauna 7
HECHT ACTIVE - infrasauna 8
HECHT ACTIVE - infrasauna 9
HECHT ACTIVE - infrasauna
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 23132 Kč 
Vaše cena s DPH: 27990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Příkon: 1700 W
Šířka: 120 cm
Výška: 190 cm
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Délka: 100 cm
Příslušenství za příplatek:
HECHT 20020 - podlahové topení 180 W...........699,-Kč
(v případě zájmu připište do poznámek u obj. formuláře)

Infrasauna HECHT ACTIVE pro umístění v interiéru určená pro1 - 2 osoby. Sauna je vyrobena z kanadské jedle, o výhřev se stará 5 keramických těles. Příkon sauny je pouhých 1700 W, napájení je tedy prováděno z bežné elektrické zásuvky 230 V/ 50 Hz.  Sauna HECHT ACTIVE tak umožní komukoli vychutnat si saunování v libovolném domě nebo prostornějším bytě. Přitom příkon sauny je nižší než je například příkon běžné varné konvice, vysoušeče vlasů nebo žehličky.

Výška sauny je 190 cm, aby však mohla být smontována, je nutné, aby výška stropu v místosti byla alespoň 210 cm. Samotné smotnování je velice jednoduché, stěny jsou spojeny kufrovými sponami, stačí je jen přiložit hranami k sobě a zajistit zacvaknutím spon. Veškerá elektroinstalace je již ve stěnách připravena, stačí tedy jen podle návodu spojit připravené konektory. Dvě osoby saunu sestaví během 20 - 30 minut.

 


Nastavení teploty a času se provádí na přehledném ovládacím panelu. Rozsah teploty je možné volit od 30 do 60 °C.  Pětice tepelných panelů využívá principu slunečního záření a poskytuje příjemné teplo. Topné panely jsou konstruovány tak, že ze spotřebovávané energie vytváří přímé dlouhovlnné infračervené záření. Tento postup způsobuje rovnoměrné uvolnění tepla a má řadu výhod oproti konvenčnímu vytápění (finská sauna), které funguje na principu sdílení tepla od ohřívaného vzduchu. Nedochází příkladně k cirkulaci vzduchu a nerovnoměrnému rozložení teplot, čímž se zlepšuje tepelná pohoda a je možné vytápět na nižší teplotu. Tato vlastnost je jedním z mnoha faktorů úspor elektrické energie.

INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ A JEHO POZITIVNÍ ÚČINKY NA LIDSKÝ ORGANISMUS
Efektivní detoxikace organismu
Saunování v infrasauně napomáhá k vyloučení těžkých kovů, v tucích rozpustných toxinů a toxinů obsažených v potu kožními póry z těla. A to rychleji a efektivněji než jakákoliv jiná léčba nebo cvičení. Jde například o tyto látky: arsen, benzen, kadmium, nikl, měď, mangan, olovo, sodík, rtuť, anestetika, léky, cholesterol, nikotin, chlorid a kyseliny atd.

 

 

Hubněte v infrasauně!
Po saunování můžete vážit i o několik kg méně, ale uvědomte si, že podkožní tuk se teplem nerozpouští. Tělo ovšem při vypocení jednoho gramu potu spotřebuje cca 0,6 kilokalorie energie. Zatímco v klasické finské sauně je pot tvořen vodou z 95 až 97 %, v infrasauně je to jen z 80 až z 85 %. Zbytek tvoří tukové buňky a škodliviny. Proto v infrasauně vyloučíte o 10 % více škodlivin než v klasické finské sauně. A příkladně za 30 minut spálíte až 600 kilokalorií.

 

 

Odbourávání stresu
Současný životní styl klade značné nároky na naši výkonnost. Vyčerpávání přirozené obranyschopnosti často vede k přetížení organismu a stresu. Při používání infrasauny dochází k rozšíření krevních vlásečnic, které může zlepšit krevní oběh, a tím odbourat i stres.

 

 

Celulitida
Saunování je jedním z prostředků v boji proti celulitidě. Je ovšem třeba ji kombinovat s následnou aplikací speciálních gelů, s masážemi, s lymfodrenážemi a úpravou jídelníčku.

 

 

Čištění a obnova pleti
Potem ztrácí pokožka hydrataci a minerály, což se dá ale správným pitným režimem nahradit. Odplavují se z ní ovšem nečistoty. Teplem se uvolňují póry a pokožka se pak lépe čistí. Při saunování dojde k prokrvení pokožky, která pak lépe vstřebává kosmetické přípravky. Pravidelné používání infrasauny zmírňuje kožní onemocnění, jako je akné, vyrážka, ekzém či lupénka, a může postupně změkčit i jizvy. Na druhou stranu je velkým rizikem častého saunování tvorba rozšířených žilek.

 

 

Úleva od bolesti
Saunováním můžete odstranit nebo alespoň zmírnit projevy artritidy, ulevit svému tělu od svalových křečí, bolesti šíje a zad a urychlit proces hojení méně vážných zranění.

 

 

Posílení imunitního systému
Saunování způsobí krátké zvýšení tělesné teploty o 0,5 až 1,5 °C. Následkem zvýšení tělesné teploty dochází k usmrcení virů a bakterií nebo alespoň k zastavení jejich množení. Výsledkem pravidelného saunování je posílení imunitního systému.

 

Alternativní zboží: INFRASAUNY A SAUNY - Infrasauny
dotazy a poznámky k HECHT ACTIVE - infrasauna
 jméno:     bezpečnostní kód:  (2162)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 finská sauna KARIBU ADELINA (6168)
52990 Kč   
 finská sauna KARIBU BODIN (47829)
67990 Kč   
 finská sauna KARIBU FASSAUNA 2 (66851)
156990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, HECHT ACTIVE - infrasauna,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.02s)

HECHT ACTIVE - infrasauna Infrasauna HECHT ACTIVE pro umístění v interiéru určená pro1 - 2 osoby. Sauna je vyrobena z kanadské jedle, o výhřev se stará 5 keramických těles. Příkon sauny je pouhých 1700 HECHT ACTIVE - infrasauna
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist