mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor

  2990 Kč   
HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 2471 Kč 
Vaše cena s DPH: 2990 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM
Parametry:
motor/baterie: ACCU LI-ION DC 20 V / 2,5 Ah
záběr: 20 cm
hmotnost: 3,4 kg

Akumulátorový kultivátor vhodný pro kypření půdy v záhonech a sklenících. Napájen je z 20 V akumulátoru (není součástí), díky čemuž nejste při práci omezováni přívodními kabely.  Ocelové radličky mají pracovní záběr 20 cm a zvládnou prokypřit půdu do hloubky 15 - 20 cm.

Kultivátor najde uplatnění v malých zeleninových a okrasných záhonech nebo ve skleníku.


 

Co je ACCU program 6020 a jaké má výhody?

Napájet stroje z baterie přináší celou řadu výhod.  Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zapáchající a jedovaté zplodiny. V porovnání se spalovacím motorem jej nemusíte složitě startovat, provádět pravidelnou údržbu, měnit olej, vzduchové filtry. Elektromotor je spolehlivější než poměrně složitý spalovací motor.  U běžného elektrického stroje je ale hlavní nevýhodou nutnost přívodního kabelu. Kabel omezuje pohyb, při troše nepozornosti hrozí jeho poškození a případný úraz proudem. 

Všechny tyto nevýhody řeší napájení stroje z lehkého lithiového akumulátoru.

Moderní lithiové akumulátory jsou lehké, uchovají velké množství energie a při správné péči mají i poměrně dlouhou životnost. Nevýhodou je jejich vyšší cena.  ACCU program tuto nevýhodu eliminuje tím, že umožní napájení řady různých produktů jedním akumulátorem.  Pořídíte si například řetězovou pilu, plotostřih, vyžínač trávníku, tlakovou myčku, vyvětvovací pilu a další stroje, ke kterým byste běžně potřebovali několik a poměrně drahých různých akumulátorů. Díky ACCU programu vám ale stačí jediný akumulátor.
Pouze pro provoz sekačky HECHT 5025 potřebujete dvojici akumulátorů o kapacitě 2,5 Ah. Nicméně i tyto akumulátory jsou zpětně kompatibilní s celou řadou ACCU programu 6020 a využití najdou například tak, že zatím co s jedním akumulátorem pracujete, druhý již můžete nabíjet.

ACCU program vám ušetří tisíce korun již při nákupu. Neplatíte několik různých akumulátorů pro každý stroj, vystačíte pouze s jedním nebo dvěma akumulátory. Elektrickou energii potřebnou pro nabití akumulátoru na \\\\elektroměru takřka nezaznamenáte. Srovnejte to s cenou paliva pro benzínovou sekačku, připočtěte cenu motorového oleje, nebo vzduchového filtru, které byste měli v motorové sekačce alespoň 1x za sezónu měnit.

A až po čase díky omezené životnosti akumulátoru začne docházet dech, opět koupíte jen jeden nový a opět máte vyřešen pohon všech strojů.

V dílně, nebo garáži máte jednu nabíječku projeden typ akumulátorů. Lithiový akumulátor nemusíte vybíjet až do konce, klidně jej můžete nabít po každém použití a tak jej máte neustále připraven k práci.

ACCU program 6020 šetří nejen vaše peníze, ale i přírodu.

Alternativní zboží: KULTIVÁTORY - akumulátorové
doporučené produkty k HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor :
 000620CH - nabíječka
499 Kč    
 000625B - baterie 2,5 Ah
1299 Kč    
dotazy a poznámky k HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3021)

   
2021-03-21  Lenka Sýkorová
Prosím, jak dlouho při práci vydrží jedna baterie, kolik minut nebo hodin? Děkuji Sýkorová

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, provozní doba záleží na zatížení. V běžném provozu cca 20 min.vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUtopfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AKU kultivátor AL-KO TL 1820
2590 Kč   
 Gardenboy 400 GB - kypřič půdy
2133 Kč   
 HECHT 7100 - motorový kultivátor
19990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2022 (0.03s)

HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor Akumulátorový kultivátor / motorová motyčka. Pracovní záběr 20 cm, 4 x 4 kultivační nože. Hmotnost 3,4 kg. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení.Parametry: motor/b HECHT 7025 - akumulátorový kultivátor
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist