mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka

  42990 Kč   
HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 35529 Kč 
Vaše cena s DPH: 42990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Baterie: 72 V / 20 Ah / 1200 W
Rozměry d/š/v: 145 x 102 x 96 cm
Max. zatížení: 120 kg
Max. dojezd: 60 km

Výhody

 • homologace pro provoz na silnici
 • kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná terenního vzhledu v červené metalické barvě
 • silný a výkonný elektromotor připojený přímo na pohonnou nápravu, není zde řetěz ani kardanová hřídel, minimální údržba
 • diferenciál s uzávěrkou
 • 5 x baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu až 60 km (dle zatížení a terénu)
 • čtyřkolka je automatická, řadí se pouze vpřed nebo vzad
 • velká kola ,moderní velký LED display s informací o rychlosti, stavu nabití
 • vícestupňové nastavení tuhosti tlumiče
 • aretace brzdy pro stav zabržděno
 • kvalitní terenní pneumatiky
 • 2“ tažné zařízení, pro připojení přívěsného vozíku
 • díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolku nemůžete

HECHT 56155 je akumulátorová čtyřkola s homologací pro provoz na pozemních komunikacích. Lze registrovat jako běžné vozidlo a s patřičným technickým průkazem, registrační značkou a povinným ručením provozovat i na silnici. Čtyřkolka se tak může stát úsporným a ekologickým dopravním prostředkem do zaměstnání poslouží při cestě na nákup apod.. Stejně dobře však poslouží i při práci v zahradě.

Vybavena je bezklíčkovou spínací skříňkou. Namísto klíčku slouží dálkový ovladač, v jehož přítomnosti se čtyřkolka aktivuje. Bez něho elektronika nesepne. Ovladačem se zároveň aktivuje nebo deaktivuje alarm. Pro přepravu menšího nákladu nebo nákupu lze použít přední a zadní nosič, stroj je vybaven i tažným zařízením (koulí) pro tažení přívěsných vozíků.

Maximální nosnost je 120 kg. Pro pohon je použit 1200 W silný elektromotor, který je napájen ze 72 V / 20 Ah akumulátoru. Dojezd na jedno nabití je cca 60 km. Doba nabíjení je pak podle stavu vybití cca 8 – 10 hodin. Maximální rychlost čtyřkolky je až 45 km/h. Rychlost, a dojezd jsou však ovlivněny terénem a hmotností řidiče a převáženého nákladu.

Čtyřkolka je vybavena předními bubnovými brzdy a zadními kapalinovými, kotoučovými brzdami. Obě páčky brzd je možné zablokovat ve stisknuté poloze, což je užitečné například pro parkování ve svahu, nebo při přepravě. Motor je osazen na zadní odpružené nápravě, převod z motoru na osu je pomocí uzavřené převodové skříně. Nechybí ani uzávěrka diferenciálu, která se ovládá pákou na pravé straně pod řídítky. Přední kola jsou na samostatně odpružených závěsných ramenech. Na propracovaných hliníkových ráfcích jsou osazeny velké pneumatiky s hrubým dezénem zajišťujícím dokonalou trakci i v terénu. Na řídítkách je upevněn digitální tachometr. Dravým vzhledem i akcelerací se stroj přibližuje „dospělým“ čtyřkolkám se spalovacím motorem. Zásadní výhodou je však naprosto tichý provoz bez emisí. Provozovat tedy lze i v místech, kde by hluk, nebo zápach zplodin mohl okolí obtěžovat.

Alternativní zboží: ČTYŘKOLKY A SKÚTRY - Čtyřkolky
dotazy a poznámky k HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka
 jméno:     bezpečnostní kód:  (4162)

   

2020-06-29  Otakar Šnevajs
Dobrý den. Je čtyrkolka vhodná do kopcoviteho terénu?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, ano čtyřkolku lze provozovat i kopcovitém terénu.

2020-05-20  pavel.slapak
Dobrý den, jakou má čtyřkolka sama hmotnost a výdrž baterií. Děkuji za odpověď

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, hmotnost čtyřkolky cca okolo 70 kg. Přesný parametr hmotnosti bohužel výrobce v popisu neupřesňuje. Reálný dojezd s plně nabitou baterií je 39 km.Počítaný dojezd je 45 km, ale vycházejte raději z parametru reálného dojezdu. Doba nabíjení 8 -10 hod.

2019-06-09  
Dobrý den. Jaké jsou potřeba kroky k tomu aby byla přihlášena a mohlo se s ní jezdit na silnici a kolik to stojí.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, dojít s nákupním dokladem a velkým TP na dopravní inspektorát a klasicky zaregistrovat

2019-05-05  monikapellova
Dobrý den, když tedy zapojím vozík, kolik kilogramů nákladu uveze? Pokud 120 kg,jak uvádíte, to není ani na připojení vozíku. Kolik tedy tato čtyřkolka uveze?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, nosností je míněna max. hmotnost obsluhy čtyřkolky. Co se týče max.hmotnosti nákladu,tak i s ohledem na různé hmotnosti vozíků a terén v jakém se budete s konkrétním vozíkem pohybovat, tak takový přesný údaj výrobce bohužel neuvádí. Při testech na parkovišti čtyřkolka hravě utáhla plně naloženou káru za osobní automobil(cca 300 kg).

2019-03-12  Check 912
Můžu jí řídít bez řidičského průkazu?

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, pokud nebude jezdit po veřejných komunikacích, tak samozřejmě ano.

2019-02-05  
Dobrý večer. Opravdu má tato čtyřkolka uzávěrku diferenciálu? V obchodě mi tvrdí, že jde o redukci. Děkuji za odpověď. Gajdušek.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý večer, ano v obchodě Vás informovali správně.Čtyrkolka má skutečně redukci.akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT 56800 COMIC - akumulátorová čtyřkolka
11490 Kč   
 Elektrická koloběžka VeGA MAXSPEED ES15XM
12990 Kč   
 Elektrokolo Lumag FB 26/1
51990 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.03s)

HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka Akumulátorová čtyřkolka homologovaná pro provoz na pozemních komunikacích. Motor 1200 W.Parametry: Baterie: 72 V / 20 Ah / 1200 W Rozměry d/š/v: 145 x 102 x 96 cm Max. zat HECHT 56155 - ARMY - akumulátorová čtyřkolka
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist