mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 5600 - robotická sekačka

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5600 - robotická sekačka

  12590 Kč   
HECHT 5600 - robotická sekačka
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 10405 Kč 
Vaše cena s DPH: 12590 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Centrální nastavení výšky: Ano
Akumulátor - kapacita (Ah): 2
Akumulátor - napětí (V): 28
Provedení šasi: Plast
Maximální plocha sečení (m2): 500
Maximální náklon (stupně °): 35
Pracovní záběr (cm): 18
Výška zdvihu max (mm): 60
Akumulátor - typ: Li-Ion
Výška zdvihu min (mm): 20
Přibližná doba nabíjení (min): 80
Doba provozu na nabití (min): 60

Robotická sekačka v zahradě znamená spoustu ušetřeného času a kvalitní trávník. Díky tomu, že seká trávník pravidelně i několikrát týdně, dosáhnete jeho exkluzívního vzhledu, protože trávník není podsekáván a tak netrpí po sečení takovým šokem, jako při nepravidelném používání běžných sekaček. Ostré nože odsekávají konečky trávy, které propadnou volně ke kořenům trávníku, kde rychle zetlejí a působí jako hnojivo podobně, jako při mulčování běžnou ručně vedenou sekačkou. Odpadá tedy i problém odklízením a likvidací posečené trávy.

Instalace sekačky ja naprosto jednoduchá. Na vhodém místě na zahradě umístníte nabíječku a pomocí přiloženého kabelu ohraničíte prostor, ve které se sekačka bude pohybovat. Kabel na pozemku uchytíte pomocí přiložených zapichovacích úchytek. Nabíječku připojíte do elektrické sítě, na přehledném ovládacím panelu nastavíte dny a čas ve kterých má sekačka sekat, nastavíte požadovanou výšku trávníku a tím je sekačka připravena.

V nastavených časech sekačka začne ve vymezeném prostoru sekat trávník. Pokud v průběhu sečení dojde k vybití akumulátoru, sekačka se automaticky vrátí na nabíjecí stanici a po dobití v práci pokračuje.

Sekačka je samozřejmě vybavena bezpečnostními senzory, které brání jejímu poškození, vyhýbá se překážkám na zahradě. Polohový senzor zaijstí bezpečnost dětí a zvířat - pokud je sekačka nadzvednuta nebo převrácena, okamžitě se sama vypne a nože se zastaví. Samozřejmostí je i velké bezpečnostní tlačítko na vrchní straně sekačky, kterým je možné sekačku kdykoli ručně vypnout.

Sekačka je velice tichá, neprodukuje žádné emise. Nebude vás ani vaše sousedy rušit ani hlukem, ani zápachem spálených zplodin.

Díky robotické sekačce ušetříte týdně několik hodin času, které můžete věnovat relaxaci, nebo jiným činnostem.

Alternativní zboží: SEKAČKY - robotické
dotazy a poznámky k HECHT 5600 - robotická sekačka
 jméno:     bezpečnostní kód:  (4697)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 DAKR Triton Enduro - bubnová sekačka + DÁREK
24920 Kč   
 Allett Sandringham 14E EURO - elektrická vřetenová sekačka
27990 Kč   
 Motor Jikov STELLA SL - bubnová sekačka
23990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, HECHT 5600 - robotická sekačka,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.05s)

HECHT 5600 - robotická sekačka Robotická sekačka pro sečení ploch do 500 m2. Li-ion akumulátor 28 V/2Ah. Bluetooth aplikace.Parametry: Centrální nastavení výšky: Ano Akumulátor - kapacita (Ah): 2 Akumul HECHT 5600 - robotická sekačka
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist