mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem

  13490 Kč   
HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 11149 Kč 
Vaše cena s DPH: 13490 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Hmotnost[kg]: 46
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Jmenovitý výkon podle SAE J1940: 3,6 kW
Maximální pracovní otáčky motoru: 2800/min
Motor: HECHT OHV
Objem motoru: 173 cm3
Start: Elektrický
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Otáčky pracovního nástroje: 2800/min
Bezolovnatý benzín min.okt.č.: 86
Boční výhoz: Ano, kryt bočního výhozu v ceně
Centrální nastavení výšky: Ano
Doporučená plocha: 1800 m2
Doporučená zapalovací svíčka: F6TRC, F7TRC nebo ekvivalentní
Doporučený motorový olej: HECHT 4T
Edge Cutting: Ano
Hmotnost: 46 kg
Kola na kuličkových ložiscích: Ano
Maximální točivý moment: 10 Nm
Mulčování: Ano, mulčovací sada v ceně
Nastavení výšky rukojeti: Ano
Objem koše: 60 l
Objem palivové nádrže: 2 l
Počet rychlostí vpřed: 4
Pojezd: Ano, 4 rychlostní
Pracovní záběr: 56 cm
Provedení šasi: Kov
Průměr kol přední/ zadní (palce): 8/11
Rychlost: 3 - 4,5 km/h
Třecí spojka na noži: Ne
Výška zdvihu: 25 - 75 cm
Vzdálenost elektrod svíčky: 0,7 - 0,8 mm

Benzínová sekačka HECHT 5563 SXE 5in1 je skvěle vybavený stroj určený především do členitých zahrad se spoustou překážek. Přední kolo umožní snadnou manipulaci a objíždění překážek jako jsou různé záhony, keře, architektonické prvky a podobně. Pokud potřebujete posekat větší plochu bez překážek, přední kolo je možné pákou na madle zablokovat v rovné poloze, sekačka pak perfektně drží stopu a její použití je prakticky totožné s použitím běžné sekačky.
 

Sekačka je poháněna osvědčeným HECHT OHV, který je vybaven elektrickým startérem. Díky kterému je sekačka vhodná i pro seniory a ženy, které mohou mít problém se startováním pomosí táhla. Nicméně i tato možnost startování zůstala u sekačky zachována. Elektrický startér je napájen z 12 V akumulátoru, který je umístěn v panelu na madle sekačky. Startování je prováděno pomocí tlačítka na madle. Tlačítko je možno snadno vyjmout a uschovat, aby se předešlo nechtěnému nastartování například dětmi. Společně se sekačkou je dodávána i nabíječka akumulátoru.

 

 

Stabilní a pevné kovové šasi je opatřeno otvorem se záslepkou pro boční výhoz. Součástí dodávky je i kryt bočního výhozu, který umožní sekat trávu v režimu bočního výhozu. Díky tomu je možné sekat i lehce přerostlou trávu, aniž by se sekačka hltila a obsluha šlapala v posekané trávě.

 

 

 

 

V normálním režimu je posekaná tráva sbírána do 60 l textilního koše. Koš je vybaven aerodynamickou klapkou pro jednoduchou kontrolu stavu jeho naplnění. Výška zdvihu zadních kol se provádí standardně centrální pákou, přední kolo je nutné nastavit samostatně promocí hvězdicového šroubu. Výška zdvihu je od 25 do 75 mm.

Dalším režimem je možnost mulčování, kdy je tráva posekána na mulč. Drobné kousky trávky pak volně propadnou až ke kořenům trávníku, kde však nezpůsobí plstnatění, naopak zadržjí vlhkost v půdě a působí jako přirozené hnojivo.

 

 

 

 

Pohodlné polstrované madlo lze díky rychloupínání snadno složit pro uskladnění, nebo přepravu sekačky a je zároveň výškově nastavitelné.

 

 

 

Narozdíl od 3-kolých kočárků, které díky vysoko položenému těžišti mohou být nestabilní, je sekačka v tomto provedení naopak velice stabilní. Těžiště sekačky je položeno nízko, těsně před zadními koly, a proto je  prakticky nemožné 3-kolou sekačku při použití na zahradě převrhnout.  Stabilita je plně srovnatelná se 4-kolými sekačkami. Další výhodou tohoto provedení je, že v kterémkoli okamžiku mají všechna 3 kola kontakt se zemí. Hmotnost sekačky je tak neustále rovnoměrně rozložena a šasi je tak v porovnání se 4-kolými sekačkami o poznání méně namáháno. Toto samozřejmě pozitivně ovlivní životnost šasi i celé sekačky.

 

Alternativní zboží: SEKAČKY - benzínové se starterem
dotazy a poznámky k HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (4398)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Mulčovač MOTOR JIKOV BRAVO R225 s variátorem
23990 Kč   
 DAKR TEKTON SUNI 2 - bubnová sekačka + 2x DÁREK
21760 Kč   
 Motor Jikov STELLA SL - bubnová sekačka
23990 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.06s)

HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem Benzínová tříkolová sekačka se snadným manévrováním okolo překážek. Elektrický startér, čtyřstupňová převodovka pojezdu. Kryt bočního výhozu a mulčovací sada je součástí dodávk HECHT 5563 SXE benzínová tříkolová sekačka s pojezdem a startérem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist