mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků.,  akumulátorová sekačka


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5038 - akumulátorová sekačka bez pojezdu

  6990 Kč   
 akumulátorová sekačka
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
AKCE 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 5777 Kč 
Vaše cena s DPH: 6990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Hmotnost[kg]: 16
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Typ pohonu: Akumulátorový
Otáčky pracovního nástroje: 3300/min
Akumulátor: Li-ion 40V / 4Ah
Boční výhoz: Ne
Centrální nastavení výšky: Ano
Doporučená plocha: 600 m2
Edge Cutting: Ne
Hmotnost: 16,4 Kg
Mulčování: Ne
Nastavení výšky rukojeti: Ano
Objem koše: 40 l
Pojezd: Ne
Pracovní záběr: 38 cm
Provedení šasi: Plast
Průměr kol přední/ zadní (palce): 6/9
Výška zdvihu: 25 - 75 mm

HECHT 5038 je lehká akumulátorová sekačka bez pojezdu. Dodávána je včetně nabíječky a s kvalitním li-ion akumulátorem o napětí 40V a s kapacitou 4Ah. S tímto akumulátorem je vhodná pro pravidelné sečení trávníku na zahradách do 600 m2. Skutečná rozloha plochy však může být ovlivněna výškou a kvalitou sečeného travního porostu. Výhodou však je, že akumulátor se nabíjí na nabíječce odděleně od samotné sekačky, není proto problém zakoupit druhý akumulátor a dobíjet jej v průběhu sekání (součástí dodávky je jen jeden akumulátor).

 

Šaši sekačky je vyrobeno z lehkého, avšak zároveň odolného plastu, který nepodléhá korozi. Madlo je k šasi uchyceno pomocí rychloutahovacího systému, který umožňuje jeho snadné a rychlé složení pro přepravu nebo uskladnění sekačky. Páka spouštění motoru je vedena po celé šířce madla, což usnadňuje ovládání, zároveň je jištěna bezpečnostním tlačítkem proti náhodnému spuštění stroje.

 

 

Akumulátorový pohon je tichý, šetrný k životnímu prostředí a ovládání sekačky s tímto typem pohonu je velice snadné. Obsluha není omezována při práci žádnými přívodními kabely, nemusí sekačku složite startovat, jednoduchá je i udržba, která v podstatě zahrnuje jen čištění sekačky a dobíjení akumulátoru, občasné promazání pohyblivých částí a broušení nože.
 

 

 

ACCU program 5040

 


ACCU

 

 

 

Tento produkt je součástí ACCU programu 5040, se kterým máte jedinečnou možnost provozovat několik různých strojů jedním typem akumulátorů a tím podstatně ušetřit. Všechny produkty označené ikonou ACCU program 5040 jsou plně kompatibilní s akumulátorem 005040B a 005024B. Akumulátory a nabíječky jsou součástí některých sekaček v rámci Accu programu 5040, nebo jelze zakoupit samostatně. Zásadní výhodou je nejen snížení pořizovacích nákladů, kdy vystačíte i s jediným akumulátorem pro pohon více než desítky různých produktů, ale i skutečnost, že akumulátor můžete plně využívat po celou dobu jeho životnosti. Neutrácíte tak zbytečně peníze za různá zařízení s různými akumulátory, které pak po většinu své životnosti leží nečinně někde nevyužité

 

Alternativní zboží: SEKAČKY - akumulátorové
dotazy a poznámky k HECHT 5038 - akumulátorová sekačka bez pojezdu
 autor:     bezpečnostní kód:  (9136)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Sekačka Dakr Panter FD-2H + RZS 70K + DÁREK
39350 Kč   
 Sekačka Dakr Panter FD-2 + RZS 70K + DÁREK
30990 Kč   
 HECHT 543 SWE - benzínová sekačka s pojezdem a elektrostartem
7690 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, akumulátorová sekačka,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2018 (0.08s)

akumulátorová sekačka Akumulátorová sekačka bez pojezdu, akumulátor 40 V/4 Ah. Záběr 38 cm, koš 40 l. Parametry: Typ pohonu: Akumulátorový Otáčky pracovního nástroje: 3300/min Akumulátor: Li-i akumulátorová sekačka, HECHT 5038 - akumulátorová sekačka bez pojezdu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím