mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 5022 - accu vyžínač

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 5022 - accu vyžínač

  1199 Kč   
HECHT 5022 - accu vyžínač
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 991 Kč 
Vaše cena s DPH: 1199 Kč 
Výrobce: Hecht
Hmotnost[kg]: 1.9
Parametry:
Hmotnost: 1,9 kg
Motor: Elektrický DC 20 V
Pracovní záběr: 25 cm
Typ pohonu: Li-Ion baterie
- teleskopická rukojeť

Akumulátorový planžetový vyžínač trávníku.  Teleskopická rukojeť umožní přizpůsobení pohodlnému držení podle výšky obsluhy.  Hmotnost je pouhých 1,9 kg.


 

Co je ACCU program 1278 a jaké má výhody?

\Napájet stroje z baterie přináší celou řadu výhod.  Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zapáchající a jedovaté zplodiny. V porovnání se spalovacím motorem jej nemusíte složitě startovat, provádět pravidelnou údržbu, měnit olej, vzduchové filtry. Elektromotor je spolehlivější než poměrně složitý spalovací motor.  U běžného elektrického stroje je ale hlavní nevýhodou nutnost přívodního kabelu. Kabel omezuje pohyb, při troše nepozornosti hrozí jeho poškození a případný úraz proudem. 

Všechny tyto nevýhody řeší napájení stroje z lehkého lithiového akumulátoru.

Moderní lithiové akumulátory jsou lehké, uchovají velké množství energie a při správné péči mají i poměrně dlouhou životnost. Nevýhodou je jejich vyšší cena.  ACCU program tuto nevýhodu eliminuje tím, že umožní napájení řady různých produktů jedním akumulátorem.

V rámci ACCU programu 1278 je navíc možné jedním typem akumulátoru napájet jak nářadí v dílně, tak některou zahradní techniku. Stejným akumulátorem, kterým napájíte například vrtačku tak můžete napájet například  vyvětvovací pilu, nebo plotostřih.

Pokud zakoupíte některou z vrtaček HECHT 1277, HECHT 1278 nebo HECHT 1289, obdržíte společně s vrtačkou nabíječku a dva akumulátory, které můžete využít pro napájení všech produktů řady ACCU program 1278.

 

ACCU program vám ušetří tisíce korun již při nákupu. Elektrickou energii potřebnou pro nabití akumulátoru na elektroměru takřka nezaznamenáte. Srovnejte to s cenou paliva pro benzínovou sekačku, připočtěte cenu motorového oleje, nebo vzduchového filtru, které byste měli v motorové sekačce alespoň 1x za sezónu měnit.

A až po čase díky omezené životnosti akumulátoru začne docházet dech, opět koupíte jen jeden nový a opět máte vyřešen pohon všech strojů.

V dílně, nebo garáži máte jednu nabíječku projeden typ akumulátorů. Lithiový akumulátor nemusíte vybíjet až do konce, klidně jej můžete nabít po každém použití a tak jej máte neustále připraven k práci.

ACCU program 1278 šetří nejen vaše peníze, ale i přírodu.

Alternativní zboží: VYŽÍNAČE - akumulátorové
doporučené produkty k HECHT 5022 - accu vyžínač :
 HECHT 001277CH - Nabíječka li-oin akumulátorů
399 Kč    
dotazy a poznámky k HECHT 5022 - accu vyžínač
 jméno:     bezpečnostní kód:  (9061)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Riwall PRO RALT 3040 set - vyžínač s aku motorem 40 V + 2Ah baterie + nabíječka
3299 Kč   
 HECHT 5020 - accu vyžínač
999 Kč   
 ECHO EGT-350 - elektrický vyžínač
1695 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, HECHT 5022 - accu vyžínač,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.06s)

HECHT 5022 - accu vyžínač ACCU vyžínač se záběrem 25,4 cm. Hmotnost 1,9 kg. ACCU program 1278. Akumulátor ani nabíječka nejsou součástí balení.Parametry: Hmotnost: 1,9 kg Motor: Elektrický DC 20 V P HECHT 5022 - accu vyžínač
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist