mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu

  1399 Kč   
HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu 1
HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 1156 Kč 
Vaše cena s DPH: 1399 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM
Parametry:
Výška (mm): 990
Napájení: 230 V / 50 Hz
Příkon (W): 60
Hmotnost (kg): 3,7

HECHT 3739 je skvěle vybavený ventilátor, který díky integrovanému ionizátoru vzduchu oceníte nejen v horkých letních dnech.

Ovládat lze na panelu přímo na vrchu ventilátoru, nebo pomocí dálkového ovladače. Nastavené režimy jsou zobrazovány na displeji u ovládacího panelu. Rychlost vzduchu je možné nastavit ve třech stupních. Ventilátor fouká v statickém režimu, nebo je možné nastavit otáčivý – kývavý režim. Zároveň je možné nastavit 3 režimy ventilace. V režimu NORMAL ventilátor fouká naprosto běžným způsobem. V režimu NATURAL je simulován venkovní nepravidelný vítr o měnící se síle. V nočním režimu ventilátor optimalizuje foukání pro příjemný a nerušený spánek.

Funkce ionizátoru vzduchu u ventilátoru je možné zapnout ionizaci vzduchu zápornými ionty. Proč jsou pro náš organismus záporné ionty tak prospěšné V přírodě se ve vzduchu běžně vyskytují záporné i kladné ionty, které jsou zastoupeny přibližně ve stejném poměru. V prostředí, ve kterém žijeme je však tato rovnováha často narušena. Elektronická zařízení, televizory, počítače, tiskárny, kopírky, plasty a další zařízení a materiály, které běžně používáme v domácnosti, nebo na pracovišti podstatně zvyšují výskyt kladných iontů. Kladné ionty organismu prokazatelně škodí. Společně s volnými radikály způsobují oxidaci buněk, což má za následek jejich poškození a stárnutí. Zvyšují aciditu krve, díky tomu dochází k produkci kyseliny mléčné, následkem je pak únava, špatná soustředěnost, potíže s dýcháním, poruchy spánku, zvýšený krevní tlak a mnoho dalších potíží. Dochází k oslabení nervového i imunitního systému, dlouhodobé působení kladných iontů může vést až k vniku nádorových buněk a rakoviny. Záporné ionty neutralizují kladné ionty. V přírodě dochází ke zvýšení záporných iontů například při bouřce. Všichni jistě víme, jak se po bouřce „vyčistí vzduch“, lépe se nám dýchá, cítíme se svěžejší. Záporné ionty podporují imunitní systém, snižují výskyt volných radikálů. Díky ionizátoru docílíte lepší psychické pohody, lepší soustředěnosti a zvýšení výkonnosti. Záporné ionty usnadní dýchání, sníží pocit únavy a zajistí klidný spánek.

Alternativní zboží: DOMÁCÍ POTŘEBY - ventilátory
dotazy a poznámky k HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
 autor:     bezpečnostní kód:  (7508)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Robotický vysavač iRobot Roomba e5
12999 Kč   
 vestavěný odpadkový koš COMPACT-Box 15 nerez
990 Kč   
 CleanMate RV500 robotický vysavač
4999 Kč   

TOP česká firma

M&M Technika s.r.o.  HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz     2019 (0.15s)

HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu Elektrický sloupový otočný ventilátor s ionizátorem vzduchu. 3 rychlosti ventilace, 3 režimy ventilace, příkon 60 W. Výška 99 cm.Parametry: Výška (mm): 990 Napájení: 230 V HECHT 3739 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím