mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu

  1299 Kč   
HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu 1
HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu 2
HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 1074 Kč 
Vaše cena s DPH: 1299 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM
Parametry:
Výška (mm): 920
Napájení: 230 V / 50 Hz
Příkon (W): 60
Hmotnost (kg): 3,3

HECHT 3736 je tichý ventilátor, který díky integrovanému ionizátoru vzduchu oceníte nejen v horkých letních dnech.

Ovládat lze na panelu přímo na vrchu ventilátoru, nebo pomocí dálkového ovladače. Nastavené režimy jsou zobrazovány na displeji u ovládacího panelu. Na tomto displeji je rovněž zobrazena aktuální teplota v místnosti. Displej modře svítí, pokud by vás však například v noci rušil při spánku, je možné jediným stisknutím tlačítka osvětlení vypnout. Rychlost vzduchu je možné nastavit ve třech stupních. Ventilátor fouká v statickém režimu, nebo je možné nastavit otáčivý – kývavý režim. Dále je možné nastavit časovač automatického vypnutí po 1 až 12 hodinách.

 

Funkce ionizátoru vzduchu

U ventilátoru je možné zapnout ionizaci vzduchu zápornými ionty. Proč jsou pro náš organismus záporné ionty tak prospěšné V přírodě se ve vzduchu běžně vyskytují záporné i kladné ionty, které jsou zastoupeny přibližně ve stejném poměru. V prostředí, ve kterém žijeme je však tato rovnováha často narušena. Elektronická zařízení, televizory, počítače, tiskárny, kopírky, plasty a další zařízení a materiály, které běžně používáme v domácnosti, nebo na pracovišti podstatně zvyšují výskyt kladných iontů.

Kladné ionty organismu prokazatelně škodí. Společně s volnými radikály způsobují oxidaci buněk, což má za následek jejich poškození a stárnutí. Zvyšují aciditu krve, díky tomu dochází k produkci kyseliny mléčné, následkem je pak únava, špatná soustředěnost, potíže s dýcháním, poruchy spánku, zvýšený krevní tlak a mnoho dalších potíží. Dochází k oslabení nervového i imunitního systému, dlouhodobé působení kladných iontů může vést až k vniku nádorových buněk a rakoviny.

Záporné ionty neutralizují kladné ionty. V přírodě dochází ke zvýšení záporných iontů například při bouřce. Všichni jistě víme, jak se po bouřce „vyčistí vzduch“, lépe se nám dýchá, cítíme se svěžejší. Záporné ionty podporují imunitní systém, snižují výskyt volných radikálů. Díky ionizátoru docílíte lepší psychické pohody, lepší soustředěnosti a zvýšení výkonnosti. Záporné ionty usnadní dýchání, sníží pocit únavy a zajistí klidný spánek.

Alternativní zboží: DOMÁCÍ POTŘEBY - ventilátory
dotazy a poznámky k HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
 autor:     bezpečnostní kód:  (2661)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 KARSIT K 22/102 HX-4WD TURBO JEEP travní traktor + DÁREK
129990 Kč   
 DAKR PANTER FD-5 - malotraktor
99500 Kč   
 Stavebnicový cepákový mulčovač Dakr Panter FD-3/344 cm3 + MC 100
87690 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2020 (0.31s)

HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu Elektrický sloupový otočný ventilátor s ionizátorem vzduchu. 3 rychlosti ventilace, příkon 60 W. Výška 92 cm.Parametry: Výška (mm): 920 Napájení: 230 V / 50 Hz Příkon (W): HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím