mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem

  8990 Kč   
HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem
Abychom vyhověli naším zákazníkům, poskytujeme na tuto sekačku kompletní záruční a pozáruční servis po celé ČR. K řešení servisních požadavků využíváme naše mnohaleté zkušenosti a profesionální servis.
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 7430 Kč 
Vaše cena s DPH: 8990 Kč 
Výrobce: Hecht
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: není skladem
Hmotnost[kg]: 31
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry:
Kola na kuličkových ložiscích: Ano
Centrální nastavení výšky: Ano
Boční výhoz: Ano
Edge Cutting: Ano
Doporučená plocha: 1200 m2
Hmotnost: 31,2 kg
Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz
Mulčování: Ano
Nastavení výšky rukojeti: Ano
Objem koše: 60 l
Pracovní záběr: 46 cm
Provedení šasi: Kov
Příkon: 1800 W
Výška zdvihu: 25 - 75 mm
Typ pohonu: Elektrický motor
Pojezd: Ano
Start: Elektrický
Průměr kol přední/ zadní (palce): 8/11

HECHT 1805 S je elektrická sekačka postavená na poctivém ocelovém šasi, které jí dává perfektní tuhost a odolnost. Osazena je velice výkonným asynchronním motorem s kotvou nakrátko, jehož příkon je 1800 W. Manipulace se sekačkou je díky motorovému pojezdu velice snadná, stačí stisknout páku na madle a sekačka se sama rozjede rychlostí cca 3,6 km/h. Při pracovním záběru 46 cm jde práce rychle od ruky, sekačka je doporučena pro pravidelné sečení pozemků do 1000 m2.

Sekačka má centrální nastavení výšky sekání v sedmi polohách od 25 do 75 mm pomocí robustní páky na šasi. Připojení rukojeti k šasi je skutečně bytelné, rukojeť se nijak nehýbe, ovšem díky použití hvězdicových matic lze kdykoli během pár vteřin snadno oddělit. Zároveň je rukojeť opatřena propracovaným systémem nastavení výšky, který lze použít i pro její rychlé složení při parkování. Velkou výhodou je i páka spínače motoru, která je vedena po celé šířce madla. Díky tomu je možné vést sekačku libovolnou rukou a druhou ruku využít například k bezpečné manipulaci s přívodním kabelem. Samozřejmostí je i bezpečnostní tlačítko proti náhodnému spuštění a odlehčovač pnutí kabelu.

Pozornosti konstruktérů neušel ani 60 l koš s mechanickou signalizací stavu naplnění. Koš je v zadní části opatřen malou záklopkou, která je zvedána proudem vzduchu od rotoru sekačky. Díky změně proudění v závislosti na stavu naplnění koše tato záklopka mění svou polohu a obsluha tak má neustálý přehled o stavu koše.

Po odklopení záslepky na boku šasi je možné sekačku osadit tunelem pro bezpečný boční výhoz, který využijete především při sekání delšího neudržovaného trávníku nebo při mulčování. Díky bočnímu výhozu při sekání bez koše pak nešlapete v posekané trávě a sekačka se tolik nezanáší. Dalším doplňkem je mulčovací sada, která zaslepí vyhazovací otvor šasi do koše a díky speciální konstrukci nože pak dochází k drobnému posekání trávy. Tyto zbytky pak propadnou ke kořenům trávníku, kde tlejí a slouží jako přirozené hnojivo. Zajímavostí je, že tento mulč nezanese trávu plstí, naopak ji chrání před ztrátou vlhkosti čímž podpoří její zdravý růst.

Zajímavou vlastností je funkce "EDGE CUTTING". Díky šikovně tvarovanému šasi sekačky při sekání podél zdí a plotů dosahují nože takřka až na samý okraj trávníku. Konečná úprava trávníku po sekání například pomocí vhodného vyžínače je pak znatelně jednodušší a rychlejší a v mnoha případech již konečná úprava není vůbec třeba.

Díky užití elektrického pohonu je ovládání sekačky opravdu snadné. Nevýhoda nutnosti napájecího kabelu je podstatně vyvážena snadným spouštěním, obsluhou a v porovnání se spalovacími motory i mnohem snadnější údržbou, což mnohanásobně snižuje provozní náklady.

S jistou dávkou hrdosti můžeme oznámit, že tato sekačka získala v nezávislém testu Heimwerker Praxis, tedy na tak přísném trhu, jako je Německo, velice solidní hodnocení, když byla ohodnocena známkou 1,2

Alternativní zboží: SEKAČKY - elektrické s pojezdem
dotazy a poznámky k HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem
 jméno:     bezpečnostní kód:  (4349)

   

2019-05-22  vaclav.vlcek
1) jaká je pojezdová rychlost Hecht 1805 S ? 2) proč jsou přední kola menší než zadní? Děkuji

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, pojezdová rychlost u této sekačky je 3,6 km/hod. Menší přední kola jsou z důvodu toho, aby při zaplnění sběrného koše nedocházel k převažování sekačky. Oproti tomu velká zadní kola usnadňují manipulaci se sekačkou.

2016-03-21  Zdeněk janda
Prosím o sdělení, jaký je rozdíl mezi sekačkou 1803 S a HECHT 1805 S. Děkuji zdeněk

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den,nejpodstatnější rozdíl je v přenosu síly z elektromotoru na nůž. U modelu 1803 je to pomocí řemenu a u modelu 1805 je to přímo na nůž.Výhody u modelu 1803 je že v případě nárazu nožem na pevou překážku dojde pouze ke zničení řemenu a ne celého motoru.Výhodou u modelu 1805 je,že přenos síly na přímo dává větší výkon při samotném sečeníakce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 DAKR TEKTON SUNI 2 - bubnová sekačka + 2x DÁREK
23400 Kč   
 Stavebnicový mulčovač Dakr Tekton + 2x DÁREK
25860 Kč   
 Sekačka jednobubnová VIVA 4T
15140 Kč   

M&M Technika s.r.o.  HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.04s)

HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem Elektrická sekačka s pojezdem. Příkon 1800 W. Záběr 46 cm. Hmotnost 31,2 kg. Koš 60 l. Výška zdvihu 25 - 75 mm. Doporučená plocha 1200 2. Velikost kol (přední/zadní) 8/11 palců HECHT 1805 S - elektrická sekačka s pojezdem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist