mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW

  31449 Kč   
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW 1
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW 2
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW 3
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW 4
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW 5
H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW
 
OPOP
Vaše cena bez DPH: 25991 Kč 
Vaše cena s DPH: 31449 Kč 
Cena původní s DPH: 36288 Kč 
Ušetříte z původní ceny:  4839 Kč ( 13%)
Výrobce: OPOP
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 182 bodů (více)
Hmotnost[kg]: 234
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Technické parametry
Typ kotle: H420EKO-U
Výkonový rozsah: 20 kW
Záruční palivo: hnědé uhlí
Emisní třída dle ČSN 303-5 2013: 4
Velikost paliva (zrnitost): Ořech 1
Jmenovitý výkon: 20 kW
Průměrná spotřeba paliva: 3,1 kg/hod
Účinnost: 81,8%
Teplota spalin při jmenovitém výkonu: 285 °C
Doba hoření: 4 hod
Velikost paliva (zrnitost): Ořech 1
Vodní objem kotle: 36 lit
Objem násypky: 40 L
Provozní tah komína: 15 - 22 Pa
Maximální pracovní tlak vody: 2 bar
Maximální teplota topné vody: 90 °C
Minimální teplota vratné vody: 65 °C
Hmotnost: 234,5 kg
Rozměry:
Rozměry plnícího otvoru: 176 x 306 mm
A/Výška kotle: 957 mm
B/Šířka kotle: 536 mm
C/Hloubka kotle: 903 mm
D/Umístění kouřovodu od země na střed vyústění: 635 mm
E/Umístění nátrubku vstupní vody od země na střed vyústění: 109 mm
F/Umístění nátrubku výstupní vody od země na střed vyústění: 791 mm
Připojovací nátrubky: G 11/4" Js
Průměr kouřovodu: 130 mm

Kotle na uhlí jsou jednou z nejekologičtějších variant vytápění. Důraz u těchto kotlů na uhlí je kladen na jejich kvalitu a použitý materiál, jelikož tloušťka plechu 5 mm našeho kotle na uhlí spolu s pětiletou zárukou na kotlové těleso kotle na uhlí svědčí o mimořádných kvalitách použitých materiálů.

 

 Při topení v kotli na uhlí se už nemusíte několikrát za den strachovat o to, jestli jste včas a dostatečně přiložili do kotle na uhlí, jelikož se tyto moderní kotle na uhlí mohou pochlubit velmi vysokou účinností, která maximálně využívá energetický potenciál dodávaného paliva kotle na uhlí, což jde ruku v ruce s nižší frekvencí přikládání v kotli na uhlí. Čas věnovaný doplňování paliva mohou ušetřit I velké násypné šachty kotle na uhlí.

Topení hnědým uhlím patří mezi oblíbené a levné způsoby vytápění. S moderním kotlem na uhlí jde navíc o jednoduchou a přístupnou variantu vytápění, která téměř neznečišťuje ovzduší ani prostory ve vaší kotelně při topení v kotli na uhlí.

 

Řada kotlů na dřevo a uhlí H4 EKO je oblíbená především díky svému vysoce efektivnímu spalování zplodin a nízké spotřebě paliva kotle na uhlí. Vysoká účinnost kotle na uhlí vám ušetří palivo a tím i vaši peněženku. Vytápění v kotlích na dřevo a uhlí je komfortní, pohodlné a navíc šetří I životní prostředí, jelikož kotle na uhlí splňují požadavky emisní třídy 4 na uhlí a díky velké násypné šachtě kotle na uhlí lze na jedno přiložení dodat opravdu velké množství paliva do kotle na uhlí. Kotle na uhlí nabízejí tzv. spalování bez kouře s eliminací většiny škodlivých látek, které u jiných kotlů na uhlí nekontrolovatelně unikají do ovzduší a zamořují okolí. Předepsaných emisních limitů je u kotle na uhlí dosaženo bez použití řídící jednotky a ventilátoru, což umožňuje provoz kotle na uhlí s nulovou spotřebou elektrické energie a současně nízkou pořizovací cenou kotle na uhlí.

 

Díky jednoduchému ovládání může s kotlem uhlí manipulovat kdokoliv. Bezpečný provoz kotle na uhlí zajišťuje vestavěná chladící smyčka s celou řadou dalších regulačních a zabezpečovacích prvků u kotle na uhlí. Jednoduchou montáž všech kotlů na uhlí zajišťují závitové příruby.

Kotle na uhlí řady H4EKo zahrnují širokou výkonovou řadu kotlů a to od 12-25 . Kotel na uhlí H412 EKO má nejnižší výkon na našem trhu bez omezení unikátních vlastností kotle na uhlí, jakými jsou vysoká účinnost s maximálně efektivním využití paliva kotle na uhlí, a splnění emisních limitů pro 4 emisní třídu. Účinnost spalování kotle na  uhlí je ještě zvýšena unikátním systémem předehřevu primárního a sekundárního vzduchu. Automatická regulace výkonu kotle na uhlí je zajištěna regulátorem tahu a pro uživatele přináší kotel na uhlí pohodlné roštování pomocí posuvných litinových roštů.

 

Kotle na uhlí jsou připraveny pro eventuální budoucí použití peletového hořáku, takže uživatelé, kteří se v budoucnu rozhodnou pro automatické pohodlnější vytápění peletami, budou mít kotel na uhlí připraven pro tuto změnu. Dovybavením kotle na uhlí touto sadou pro automatické podávání pelet si zajistíte jednoduchý, automatický a kombinovaný způsob vytápění pro jakkoliv velký rodinný dům.

Kotle na uhlí řady H4EKO a H4EKO-U mají stejné připojovací rozměry, jaké byly dříve u kotlů na uhlí řady H4 a H41. To představuje velkou výhodu pro uživatele, kteří vlastní tento starší typ kotlů na uhlí, jelikož stačí pouze vyměnit kotel za kotel bez nutnosti upravovat připojení u kotle na uhlí.

Kotle na uhlí můžete užívat bez omezení o po roce 2022, jelikož se jedná o kotle s emisní třídou 4. (zákaz provozu kotlů na uhlí po roce 2022 se vztahuje pouze na kotle na uhlí s emisní třídou 1 a 2)

dotazy a poznámky k H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW
 jméno:     bezpečnostní kód:  (2929)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 FERMIT chemický čistič komínů, prášek 900g
219 Kč   
 Sporák na tuhá paliva MBS 3 EN ECO bílý - pravý
6766 Kč   
 Metalac MB 80HL - ohřívač vody
3511 Kč   

aktualne doporučuje

M&M Technika s.r.o.  H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW,  objednávky: 730 101 004  dotazy: 603 487 786  dotazy: info@mamtechnika.cz   2020 (0.13s)

H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW Kotle na uhlí jsou jednou z nejekologičtějších variant vytápění. Důraz u těchto kotlů na uhlí je kladen na jejich kvalitu a použitý materiál, jelikož tloušťka plechu 5 mm našeh H420EKO-U - ocelový kotel na tuhá paliva 20 kW
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist