mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., elektrické kolečko
ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

AKU kolečko EXTOL 40 V

  13490 Kč   
AKU kolečko EXTOL 40 V
AKU kolečko EXTOL 40 V 1
AKU kolečko EXTOL 40 V 2
AKU kolečko EXTOL 40 V 3
AKU kolečko EXTOL 40 V 4
externí video AKU kolečko EXTOL 40 V 1 externí video AKU kolečko EXTOL 40 V 2
AKU kolečko EXTOL 40 V
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
EXTOL
Vaše cena bez DPH: 11149 Kč 
Vaše cena s DPH: 13490 Kč 
Výrobce: EXTOL
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 5.6. do 15.6. !!!
Hmotnost[kg]: 24.7
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf AKU kolečko EXTOL 40 V  
Parametry:
baterie:40V Li-ion
dojezd na aku:3-20 km (1-5h)
hmotnost s baterií:24,7 kg
kapacita baterie:6000 mAh
krytí:IP 64
max. výkon motoru:500 W
max. zatížení:150 kg
nabíjení baterie cca:2-3 h
objem korby:80 L
rychlost jízdy: 0-6 km/h
značka: EXTOL PREMIUM

Přepravní aku kolečko s pomocným elektrickým pohonem je určeno pro přepravu tuhých, sypkých nebo hustých materiálů. Díky elektrickému pohonu se výrazně urychlí přeprava materiálu a zároveň sníží únava obsluhy, což významně zvýší produktivitu práce.

Použití Li-ion baterie výrazně snižuje hmotnost kolečka oproti kolečkům, které jsou poháněny olověnými bateriemi. Kolečko má na pravé rukojeti ovládací panel a pomocí palce si může nastavit okamžitou rychlost jak do předu, tak dozadu. Na ovládacím panelu lze nastavit jízdu dopředu nebo dozadu, brzdu, normální rychlost nebo Turbo. Pro běžný provoz se používá normální rychlost, Turbo lze použít při jízdě do kopce, v obtížném terénu nebo při přepravě těžšího nákladu. Kolečka jsou poháněná nejmodernějším „brushless" motorem. Tento nový typ motoru má vyšší životnost, je výkonnější a má menší spotřebu el. energie než klasické motory s uhlíkovými kartáči. Pokud je to nutné, lze motor kompletně vypnout a používat kolečko jen na ruční pohon.

Elektrická brzda se používá pokud potřebujete zamezit pohybu kolečka na místě. Pneumatika má hluboký vzorek do terénu. Kolečko je dodáváno s kovovou korbou o objemu 80l, bezešvě lisovanou z jednoho kusu plechu. Pro přepravu lehčího a objemného nákladu lze dokoupit samostatně prodávanou plastovou korbu o objemu 100l. Všechny náhradní korby mají předvrtané díry pro snadnou montáž.

Kolečko má krytí IP64, což mu umožňuje dočasnou práci ve vlhkém prostředí, případně umývání vapkou, ale není určeno k trvalému provozu nebo skladování ve vlhkém prostředí.

Zdrojem elektrické energie je silná, vyjímatelná 40V/6Ah Li-ion baterie s LED displejem ukazujícím její úroveň nabití a okamžité napětí baterie. Vyjímatelná baterie umožňuje její snadné nabíjení a skladování v suchém a zatepleném prostředí, což je velmi důležité pro její životnost. Baterie má ochranu proti vybití pod minimální úroveň, před přetížením při nadměrném odběru proudu, přebitím, zkratem a náhlému zvýšení teploty při práci. Pro běžnou práci dostačuje jeden 6000mAh akumulátor, který můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci můžete použít další nabitý akumulátor. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.

  • silný 500W motor
  • normální nebo Turbo rychlost
  • pohon dopředu, dozadu nebo elektrická brzda
  • plynulá regulace rychlosti
  • nízká hmotnost díky Li-ion baterii
  • vyjímatelná baterie s LED displejem
  • terénní pneumatika

 

Alternativní zboží: ZAHRADNÍ NÁŘADÍ - Elektrická kolečka
dotazy a poznámky k AKU kolečko EXTOL 40 V
 jméno:     bezpečnostní kód:  (3557)

   
2023-08-22  František Voneš, BS-Build serv
Prosím vás je součástí kolečka i nabíječka Li-ion baterie 40V/6Ah . Pokud ne, doporučte jaká je nejvhodnější.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, baterie i nabíječka jsou součástí AKU kolečka.
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 AKU ruční pila AL-KO PS 1815 18 V
1790 Kč   
 Dvoučepelové zahradní nůžky M Solid (P321)
439 Kč   
 EUROM EU 2019 - horkovzdušný čistič zámkové dlažby
790 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, elektrické kolečko,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.02s)

elektrické kolečko Přepravní aku kolečko s pomocným elektrickým pohonem je určeno pro přepravu tuhých, sypkých nebo hustých materiálů. Díky elektrickému pohonu se výrazně urychlí přeprava materiá elektrické kolečko, AKU kolečko EXTOL 40 V
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist