mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., elektrická pila

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

HECHT 2035 - elektrická pila

  1599 Kč   
HECHT 2035 - elektrická pila
Služby a servis certifikovaného prodejce Hecht, kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
 
Hecht
Vaše cena bez DPH: 1321 Kč 
Vaše cena s DPH: 1599 Kč 
Výrobce: Hecht
Dostupnost: SKLADEM
Parametry:
Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz
Příkon: 2000 W
Typ pohonu: Elektrický motor
Rychlost řetězu: 13,1 m/s
Délka lišty: 35 cm
Hmotnost: 4,2 kg
Mazání lišty a řetězu: Automatické
Řetěz: 3/8", 53 článků
Zubová opěrka: Ano - kovová

Elektrická řetězová pila HECHT 2035 s motorem o příkonu 2000 W je ideální pro běžné práce okolo domu i pro přípravu palivového dřeva. Díky elektrickému pohonu je tichá, neprodukuje žádné emise, proto ji lze dobře použít i na stavbě nebo v dílně. Elektromotor je zároveň bezúdržbový, proto se veškerá údržba vlastně zahrnuje pouze pravidelné čištění, broušení nebo výměnu řetězu a opotřebené lišty. Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile. Díky průhledné části olejové nádržky je možné snadno kontrolovat hladinu zbývajícího oleje. Pro mazání lišty a řetězu je doporučujeme olej určený pro ztrátové mazání, například HECHT CHAINOOIL.

Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní brzda řetězu, kovová zubová opěrka či odlehčovač pnutí kabelu jsou proto u tohoto stroje naprostou samozřejmostí.

Ke konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich vhodnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily 4,2 kg. Vhodně tvarované rukojeti umožní pohodlné a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Díky podélně uloženému motoru má pila velice úzký profil, proto se s ní dobře pracuje i v omezeném prostoru.

Pila je dodávána s 35 cm lištou a 3/8“ řetězem HECHT o délce 53 článků, doporučený řetěz je HECHT 33E53E. Rychlost řetězu na prázdno dosahuje 13,5 m/s.

Řetězová pila je nebezpečný nástroj, při práci je proto nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení „Ochranných pomůcek“

Alternativní zboží: ŘETĚZOVÉ PILY - elektrické
dotazy a poznámky k HECHT 2035 - elektrická pila
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1377)

   

2020-05-02  Josef
Dobrý den, mám dotaz je tato pila na prodejně v Libuňi, děkuji za odpověď.

www.mamtechnika.cz:    Dobrý den, ano aktuálně máme tuto pilu k dispozici na prodejně v Libuni.akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Bruska na řetězy MAXX
7190 Kč   
 HECHT 958 - benzínová řetězová pila
4990 Kč   
 HECHT 50 - motorová pila
2990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, elektrická pila,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.03s)

elektrická pila Parametry: Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz Příkon: 2000 W Typ pohonu: Elektrický motor Rychlost řetězu: 13,1 m/s Délka lišty: 35 cm Hmotnost: 4,2 kg Mazání lišty a elektrická pila, HECHT 2035 - elektrická pila
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist