mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur

  37950 Kč   
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur
Služby a servis certifikovaného prodejce KARIBU, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur 1
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur 2
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur 3
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur 4
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur 5
dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur
 
KARIBU
Vaše cena bez DPH: 31364 Kč 
Vaše cena s DPH: 37950 Kč 
Výrobce: KARIBU
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: do 49 dnů
Stav: DÁREK: Soudek Nová Paka 5l ZDARMA!!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur  pdf dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur  pdf dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur  
Kategorie:dřevěné domky
Šířka (vnější):3,04m
Délka (vnější):2,02m
Zastavěná plocha:6,1m2
Typ střechy:sedlová
Vnitřní plocha:m2
Šířka dveří:0,78m
Výška dveří:1,74m
Výška stěny:1,89m
Výška (vnější):2,48m
Dveře:dvoukřídlé na pantech
Tloušťka stěny:19mm
Síla střechy:16mm
Střešní krytina (obsah dodávky):ne
Plocha střechy:8,8m2
Sklon střechy:20o
Podlaha přibalena:ne
Zatížení střechy na sníh :75kg/m2
Povrchová plocha k nátěru:m2
Výrobce:KARIBU HOLZTECHNIK
Hmotnost:376kg
Barva:dřevo
Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m):2ks
Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5x5 m):ks
Doporučený počet balení stř. šindelů (po 3 m2):ks
Doporučený počet bitum. rolí ke střešním šindelům (1x5 m):ks

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Základní model dřevěného domku pro vaši zahradu nebo jako stánek na veřejnosti. Okno v přední části má šířku 159 cm a výšku 75 cm. Do interiéru se dostanete jednokřídlými dveřmi, které lze zasunout do zadní i boční stěny domku. Pro ochranu domu před neoprávněným vniknutím jsou dveře zajištěny bezpečnostní západkou. Okno lze zevnitř uzavřít pomocí okenice a uzamykací závory. Stavebním materiálem domku jsou dřevěné profily síly 19 mm perfektně vyfrézované ze severského smrku. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu, kde stěny tvoří jednotlivé dřevěné profily, které pouze sesadíte k sobě a sešroubujete, střechu tvoří celistvá deska. To garantuje extrémně jednoduchou montáž, kterou zvládne každý český kutil.

Krátký popis:

 • dřevěné profily síly 19 mm
 • jednokřídlé dveře na pantech o světlosti š 78 x v 174 cm
 • vnější rozměr š 304 x h 202 cm
 • vnitřní rozměr š 295 x h 194 cm
 • rozměr střechy š 329 x h 253 cm
 • dodáváno standardně bez podlahy
 • v balení je veškeré potřebné kování
 • obsahem balení je základový tlakově impregnovaný nosný podlahový rošt (rám) ze severské borovice, na který je možné rovnou přišroubovat podlahu

Základy domku:
Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro domek. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině. Aby bylo zabráněno přímému kontaktu se zemí a vniknutí zemní vlhkosti do trámků, podložte nosný rošt domku pásky z bitumenové lepenky (nejsou součástí dodávky). Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží domek o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.

Podlaha:
Pokud domek rovnou stavíte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu, tak podlahu nepotřebujete. Nicméně ji doporučujeme, je to z uživatelského hlediska mnohem příjemnější, podlaha vám pomůže vytvořit mnohem útulnější a čistší vnitřní prostor domku. Podlahový rám (rošt) z tlakově impregnované severské borovice, na který se dá přišroubovat podlaha, je obsahem základního balení domku. Pro stavbu podlahy není úplně nutné přikupovat originální podlahu, na podlahový rám lze přišroubovat podlahu z jakéhokoliv vhodného materiálu (palubky, OSB desky apod.), který přiříznete na požadované rozměry. Dokoupením originální podlahy ale získáte jistotu, že vše "pasuje" a ušetříte si tak část práce. Položení podlahy je nutné v případě, že domek postavíte na měkkém povrchu. Vlastní originální podlaha se skládá ze smrkových profilů s pérem a drážkou. Podkladová konstrukce (nosný rám) je pak tvořena 60 mm širokými, tlakově impregnovanými podlahovými nosníky (již obsaženo v základním balení). Originální modely podlah naleznete v tomto eshopu v menu montážní příslušenství KARIBU.

Střecha:
Střecha je zhotovena z dřevotřískových desek. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou doporučujeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. Potřebný počet rolí samolepící bitumenové krytiny o rozměru 1 x 5 metrů pro tento model domku = 2 role.

Povrchová úprava domku:
Tento model domku dodáváme v provedení přírodní dřevo:

 • Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Povrchovou ochranu domku je nutné pravidelně opakovat a domek tak udržovat v dobrém stavu.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Povolení ke stavbě domku:
Dřevěný domek s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem domku ověřte
na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby domku, protože stavba domku může být úřady zrovna v místě vaší zahrady z různých důvodů omezena. Pokud máte zahrádku (pozemek) v nájmu, tak se musíte dohodnout i s jejím majitelem.

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku a s nutností odpovídajícího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným domkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších domků předem počítejte s tím, že zabalený domek může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg!

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení

Rozměry balení:

 • paleta - 220 x 100 x 62 cm / 376 kg
Alternativní zboží: ZAHRADNÍ DOMKY - dřevěné
dotazy a poznámky k dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur
 jméno:     bezpečnostní kód:  (5987)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 dětský stůl 61 cm LIFETIME 80425
1343 Kč   
 domek GLOBEL 1015 ANTRACIT
31500 Kč   
 domek GLOBEL 108 ANTRACIT se střešním oknem
10961 Kč   

M&M Technika s.r.o.  dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.08s)

dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur Základní model dřevěného domku pro vaši zahradu nebo jako stánek na veřejnosti. Okno v přední části má šířku 159 cm a výšku 75 cm. Do interiéru se dostanete jednokřídlými dveřm dřevěný domek KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist