mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., carport KARIBU SATTELDACH 1 43468

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

carport KARIBU SATTELDACH 1 43468

  37990 Kč   
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468
Služby a servis certifikovaného prodejce KARIBU, kamenná prodejna,
kontrola před dodáním, profesionální doprava, autorizovaný servis!
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 1
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 2
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 3
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 4
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 5
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 6
carport KARIBU SATTELDACH 1 43468
DÁREK:
při objednání tohoto zboží
získáte sportovní náramek
!!! ZDARMA !!!
 
Vaše cena bez DPH: 31397 Kč 
Vaše cena s DPH: 37990 Kč 
Výrobce: KARIBU
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK:Sportovní náramek ZDARMA od 5.12. do 15.12. !!!
Nákup na splátky:  splátky ESSOX splátky
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Dodatečné materiály: pdf carport KARIBU SATTELDACH 1 43468  pdf carport KARIBU SATTELDACH 1 43468  
Kategorie:přístřešky na auto
Výrobce:KARIBU HOLZTECHNIK
Šířka (vnější):2,97m
Výška (vnější):2,60m
Délka (vnější):4,96m
Zastavěná plocha:14,73m2
Zatížení střechy na sníh :75kg/m2
Výška stěny:2,15m
Materiál konstrukce:dřevo
Plocha střechy:15,25m2
Sklon střechy:15o
Střešní krytina (obsah dodávky):dřevotřísková deska
Doporučený počet ALU-bitumen rolí na střechu (1x5 m):ks
Doporučený počet balení stř. šindelů (po 3 m2):ks
Doporučený počet bitum. rolí ke střešním šindelům (1x5 m):ks
Doporučený počet bitumen. rolí na střechu (0,5x5 m):6ks
Doporučený počet H-kotev do země:6ks
Hmotnost:464kg

Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH.

Přístřešek má obdélníkový tvar a svými rozměry vyhovuje většině modelů vozidel běžných na českém trhu. Celková zastřešená plocha je 2,97 x 4,96 m. Průjezdná výška je 215 cm. Střechu podpírá šest dřevěných sloupků 12 x 12 cm. Konstrukce přístřešku je tlakově impregnována a je tak dobře chráněna proti dřevokazným houbám i hmyzu, ale i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Impregnace je zdravotně nezávadná a naprosto bezpečná. Vzhledem k velkým plochám střechy a zatížení větrem je nutné připevnit přístřešek k zemi pomocí odpovídajících zemních kotev (nejsou obsahem dodávky - lze dokoupit jako příplatkové příslušenství).

Rozměry:

 • 1x parkovací místo - š 2,50 x d 4,96 m
 • vnější rozměry střechy - š 2,97 x 4,96 m
 • rozteč sloupků š 2,50 m
 • rozteč sloupků d 3,94 m

Povrchová úprava:

Tento výrobek dodáváme v provedení přírodní dřevo:

 • Při výrobě konstrukce bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, načervenalou, namodralou nebo našedlou barvu. Na povrchu dřeva mohou být často malé šedivé / zelenkavé / bílé skvrny. Často se to nejprve klasifikuje jako plíseň. Většinou se jedná o neškodné krystaly soli, které se na povrchu kombinují s pryskyřičnými složkami ze dřeva. Tyto body časem zmizí a stanou se nepoznatelnými. Krystaly soli na povrchu jsou považovány za kvalitativní znak pečlivé tlakové impregnace. Větší černé tečky už mohou být opravdu plísní, která může lehce vzniknout při skladování impregnovaného dřeva v uzavřených prostorách nebo při nedostatečné ventilaci. K jejich odstranění často stačí vykartáčování. Silně postižené oblasti vydrhněte domácím čisticím prostředkem obsahujícím chlór. Plísňové tečky jsou pouze na povrchu dřeva a jsou naprosto přirozenou vlastností tlakově impregnovaného dřeva.
 • Před montáží musí být všechny dřevěné díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti zamodrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho výrobku.

Střecha:
Střecha je zhotovena z dřevěných desek. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro šikmé střechy doporučujeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. Únosnost střechy na sníh je 75 kg/m2.

Skladování před montáží:
Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo pouze proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!

Doprava:
Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností výrobku a s nutností odpovídajícího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak paletu s výrobkem dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Paleta bude složena vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci s výrobkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších carportů předem počítejte s tím, že zabalený carport může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg!!

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití
 • kotvící prvky do země (H-kotvy 12x 12 x 80 cm ) NEJSOU obsahem dodávky

Rozměry balení:

 • balík 1 - 300 x 120 x 53 cm / 464 kg
Alternativní zboží: SKLENÍKY/PAŘENIŠTĚ - PŘÍSTŘEŠKY
dotazy a poznámky k carport KARIBU SATTELDACH 1 43468
 jméno:     bezpečnostní kód:  (1899)

   


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 Arcadia 5000 - hliníkový (montovaný) přístřešek s obloukovou střechou
54999 Kč   
 Automatický otvírač G21 ke skleníku
1000 Kč   
 automatický otvírač stěnového okna VITAVIA
1590 Kč   

M&M Technika s.r.o.  carport KARIBU SATTELDACH 1 43468,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.01s)

carport KARIBU SATTELDACH 1 43468 Německá kvalita od prémiového německého výrobce Karibu Holztechnik GmbH. Přístřešek má obdélníkový tvar a svými rozměry vyhovuje většině modelů vozidel běžných na českém trhu. carport KARIBU SATTELDACH 1 43468
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist