mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava., ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L

  629 Kč   
ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L
 
Vaše cena bez DPH: 520 Kč 
Vaše cena s DPH: 629 Kč 
Dostupnost: SKLADEM
Věrnostní program: 3 body (více)
Dodatečné materiály: pdf ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L  

POZOR! URČENO POUZE PRO 2-TAKTNÍ MOTORY!

Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru. Benzín Aspen lze dlouhodobě skladovat bez dopadů na jeho kvalitu, takže i po delší odstávce svůj motor snadno nastartujete. Je šetrný k životnímu prostředí v několika ohledech, například snižuje tvorbu smogu o cca 40 %.

Aspen 2 je alkylátový benzín obsahující 2 % biologicky odbouratelného oleje pro motorové pily, křovinořezy, nůžky na živý plot, vyžínače trávy, motorová čerpadla,vibrační pěchy, zemní vrtáky, motorové fukary a vysavače, motorové rozbrušovačky, motorová bourací kladiva, 2-tatkni elektrocentrály, a motorové postřikovače. Výběr a vývoj oleje použitého v palivu Aspen 2 vycházel z vize budoucnosti. Jde o plně synteticky olej, jehož obsah je až ze 60 % z obnovitelných zdrojů, je biologicky odbouratelný (vice než 80 % za 28 dnů) a neobsahuje popel ani rozpouštědla. Olej zachovává extrémně čistý motor a zajišťuje optimálni mazací vlastnosti při všech teplotách motoru.

Alkylátový benzín Aspen vyvíjí a vyrábí švédská firma Lantmännen Aspen AB.

Firma Aspen byla založena v roce 1988 s cílem zlepšit pracovní podmínky pracovníků v lesnictví, kteří museli celé dny dýchat škodlivé výfukové plyny z řetězových pil. Výhody používání alkylátu v řetězových pilách namísto obyčejného benzínu objevil pan Roland Elmäng, odborník na palivo ve firmě Volvo. Všechno to začalo ve městě Lerum u jezera Aspen, proto ten název.

Dnes firma Lantmännen Aspen sídlí ve městě Hindås nedaleko Gothenburgu. Firma je součástí skupiny Lantmännen, jedné z největších korporací v severské oblasti.

dotazy a poznámky k ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L
 jméno:     bezpečnostní kód:  (8381)

   vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKUpecet2024topfirma
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 ACTIVE speed evo 40.40 - motorová pila
11990 Kč   
 ACTIVE speed evo 62.62 - motorová pila
17990 Kč   
 AKU řetězová pila AL-KO Energy Flex CS 4030
4390 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2024 (0.02s)

ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzí ASPEN 2 - alkylátový benzín 5 L
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Souhlasím Odmítnout

TOPlist