ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

AMA

AMA
Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla
Informace o servisních třediscích produktů značky AMA

Upřesnění kategorií značky AMA:


KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
AMA AG3 334 - čtyřtaktní motorový křovinořez, AMA AG3 530 - motorový křovinořez, KBC 53BP - zádový křovinořez, . . .

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
Kladívkový šrotovník, Kladívkový šrotovník dvourychlostní, Kladívkový šrotovník ze zdravotně nezávadných materiálů, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Vysavač listí OTTO OT16, Vysavač listí OTTO OT8, Fukar vysavač elektrický 2800 W / 230 V, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Motorový plotostřih AGP HT 75 R, Motorový plotostřih AGP HT 60 R, Elektrický plotostřih 56 cm - otočná rukojeť, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Skládací stojan na řezání dřeva s držákem, AMA AMX 26.10.2 - motorová pila jednoruční + DÁREK, AMA NBG 50.20 - motorová pila + DÁREK, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
ama NRS 461T 3v1 - benzínová sekačka bez pojezdu + DÁREK, Benzinová sekačka AMA LS 461 bez pojezdu, AMA ELM 1232 - elektrická sekačka, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Tlaková myčka AR 588, Tlaková myčka AR 260, Tlaková myčka AR 490, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Postřikovač 18 L, Postřikovač tažený 16 l / 3 bar, Postřikovač 16 L, . . .

ELEKTROCENTRÁLY

ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
Elektrocentrála 7 kW - diesel, Elektrocentrála 230 V/4,6 kW - diesel, Elektrocentrála 7,3 kW - diesel, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Zahradní válec AMA, Přívěsný vozík 300 kg, . . .

PŘEPRAVNÍKY

PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
Pásový transportér TAG 500N, Pásový transportér TAG 300N, Pásový transportér TAG 300ND, . . .

ROZMETADLA/SYPAČE

ROZMETADLA/SYPAČE
ROZMETADLA/SYPAČE
Rozmetadlo hnojiv 34 kg, Rozmetadlo 15 kg, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
AMA PS756 sněhová fréza + DÁREK, AMA PS961 sněhová fréza + DÁREK, . . .


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 DAKR PANTER FD-5 - malotraktor
99500 Kč 
 
 Metalac MB 80HD - ohřívač vody
3511 Kč 
 
 Krbová kamna PRITY K1 OPTIMA
3898 Kč 
 

TOP česká firma

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, AMA,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz     2020 (0.17s)

AMA Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla AMA
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím