mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., AMA

ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

AMA

AMA
Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla
Informace o servisních třediscích produktů značky AMA

Upřesnění kategorií značky AMA:


ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
Kladívkový šrotovník dvourychlostní, kladívkový šrotovník- ze zdravotně nezávadných materiálů, Kladívkový šrotovník 16 l nádoba, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
ZAHRADNÍ TRAKTORY
Sběrný vozík, Tažený hrabač, Přívěsný vozík vyklápěcí, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Elektrický postřikovač 12V/12Ah 4,6 kg / 16l, Elektrický postřikovač 12V/8Ah / 4,6 kg / 16l, Elektrický postřikovač 12V/8Ah / 6,2 kg / 16l, . . .

ZEMNÍ VRTÁKY

ZEMNÍ VRTÁKY
ZEMNÍ VRTÁKY
ZEMNÍ VRTÁKY
Zemní vrták - motorová jednotka 53ccm, Nástavec vrtáku, Vrták, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Ponorné čerpadlo JDX 600, Benzinové čerpadlo 30m3/hod, Benzinové vysokotlaké čerpadlo 30m3/hod, . . .

AKU NÁŘADÍ

AKU NÁŘADÍ
Aku sekačka záběr 41 cm/mulčování, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
Vertikutátor JURGEN JU70B2, . . .

PŘEPRAVNÍKY

PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
Sněhová radlice k pásovým transportérům, Pásový transportér TAG 300T, Pásový transportér TAG 300TD, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Bruska na řetězy MAXX, Bruska řetězů FRANZ, Motorová pila AMX 26.10.2, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Zádový křovinořez AG3 52BP, Multifunkční křovinořez Play Cut PC350, Křovinořez AMA AG5-450, . . .

ELEKTROCENTRÁLY

ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
Elektrocentrála 4,6 kW, diesel, 230 V, Elektrocentrála 7 kW, diesel, Elektrocentrála diesel 7,3 KVA/ startér, 400/230 V, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Fukar motorový KBL 500, Motorový vysavač fukar AG2 BLV, Fukar motorový KBL 800, 79 ccm, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Motorový plotostřih AGP HT 75 R, Motorový plotostřih AG1 HT 60 R, Motorový plotostřih AGP HT 60 R, . . .

ROZMETADLA/SYPAČE

ROZMETADLA/SYPAČE
ROZMETADLA/SYPAČE
Rozmetadlo hnojiv 34 kg, Rozmetadlo 15 kg, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Benzinová sekačka ama NRT 461B 3v1 s pojezdem, Benzinová sekačka ama NRT 522B 3v1 s pojezdem, Benzinová sekačka ama TRX 481H 4v1 s pojezdem, . . .


akce
topfirmavynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 HECHT 2117 - stavební míchačka
5990 Kč   
 KOZA K7 - krbová kamna
8742 Kč   
 Minidumper Lumag MD 300 - AKCE
39990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, AMA,  objednávky: objednavky@mamtechnika.cz   dotazy: info@mamtechnika.cz ,   2021 (0.19s)

AMA Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla AMA
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím

TOPlist