mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm

  7328 Kč   
Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm
Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm 1
externí video Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm 1 externí video Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm 2
Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm
AKCE 
Lanit Plast (ČR)
Vaše cena bez DPH: 6056 Kč 
Vaše cena s DPH: 7328 Kč 
Cena původní s DPH: 8234 Kč 
Ušetříte z původní ceny:  906 Kč ( 11%)
Výrobce: Lanit Plast (ČR)
Cena dopravy: ZDARMA
Dostupnost: SKLADEM
Stav: DÁREK - čistící prostředek + teploměr s vlhkoměrem ZDARMA!!!
Věrnostní program: 51 bodů (více)
   !!! AKCE: U TOHOTO ZBOŽÍ JE PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA !!!
Parametry
Barva: zelená
Stř. okna : nemá
Plocha: 3,52 m2
Šířka (vnější): 2,35 m
Délka (vnější): 1,50 m
Výška (vnější): 1,79 m
Dveře: jednokřídlé na pantech
Světlost dveří (š x v): 0,73 x 155 / 172 m
Ukotvení prosklení: pozinkované ocelové přítlačné sponky
Materiál konstrukce: pozinkované ocelové profily síla 0,6 mm
Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm (Velká Británie)
Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím

 

Zkompletováno v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.

Konstrukce - klasický robustní skleník vyrobený z masivních elektrolyticky pozinkovaných ohraněných ocelových profilů vyrobených z plechu síly 0,6 mm (ohraněný profil = okraje profilu jsou ohnuté zpět o 180o -  profil není nebezpečně ostrý a navíc ho ohnutý okraj velmi výrazně zpevňuje). Nosná konstrukce skleníku je z vnější strany nalakována vypalovanou zelenou barvou odstínu RAL 6005, z vnitřní strany je šedá barva. Jednotlivé díly konstrukce jsou vzájemně sešroubovány.

Polykarbonát - dvoustěnná deska síly 4 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku je prosklení vyrobeno firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komůrkového polykarbonátu Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo z polykarbonátu Sunlite (výrobce Palram Europe - Velká Británie / Německo). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací. Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný.

Osvědčení

áruka

Rozměry skleníku:
šířka š = 235 cm 
výška v = 179 cm
délka d = 150 cm

  
Model 8x5 nemá žádné ventilační okno. Další střešní okna nelze přiobjednat.

Obsahem dodávky jsou jednokřídlé dveře na 3 masívních pantech, opatřené bytelnou západkou (světlost dveří je š 73 cm x 155 / 172 cm - vršek dveří je trojúhelníkový), nosná konstrukce, prosklení ze zvoleného polykarbonátu, veškerý spojovací materiál. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník doporučujeme postavit na pevnou nosnou podezdívku. Základový rám skleníku může být podložen např. betonovými prefabrikáty, dlaždicemi, cihlami nebo trámy. Skleník je nutné v každém případě pevně ukotvit k základům, aby nedošlo k jeho poškození větrem. Pro ukotvení je možné použít např. šrouby s hmoždinkami (otvory v základním rámu je nutné vyvrtat, hmoždinky nejsou přiloženy) nebo použít kotvu do země.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v nevratných kartonech.

Důležitá upozornění:
1) Podezdívku stavte až po zakoupení skleníku a po montáži základové konstrukce, kdy získáte přesné půdorysné rozměry skleníku. Zde uváděné rozměry skleníku jsou max. vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.
Případně si vyžádejte předem potřebné podklady (HOT LINE tel. 323 672 805).

2) Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr některých polykarbonátových tabulí svépomocí doformátovat z předpřipravených desek. V kartonu s polykarbonátem je přiložen přesný nářezový plán.

3) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

 

dotazy a poznámky k Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm
 autor:     bezpečnostní kód:  (8061)

   


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
NÁŠ TIP K NÁKUPU
 HECHT GREENHOUSE I. - zahradní skleník
6990 Kč   
 skleník VITAVIA TARGET 6200 PC 4 mm stříbrný
10499 Kč   
 Skleník HOBBY H 7 / 4,5
18312 Kč   

M&M Technika s.r.o.  Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2018 (0.12s)

Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm Parametry Barva: zelená Stř. okna : nemá Plocha: 3,52 m2 Šířka (vnější): 2,35 m Délka (vnější): 1,50 m Výška (vnější): 1,79 m Dveře: jednokřídlé na pantech Světlost dve Skleník LanitGarden DODO 8x5 PC 4 mm