mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., Dolmar


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

Dolmar

Dolmar
Již 75 let přihlížíme potřebám zákazníka při obchodní strategii a konstrukci strojů DOLMAR. Tohoto cíle se držíme bez kompromisu už od konstrukce první motorové pily v roce 1927. Dnes nejsme pyšní jen na to, že jsme celosvětově nejstarší výrobce benzinových motorových pil, nýbrž i na to, že jsme v celém světě uznávaný výrobce kvalitních motorových přístrojů. Made in Germany zůstává made in Germany. DOLMAR nasazuje od počátku vysoká měřítka kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a servisu. Náročné cíle vyžadují však vysoce kvalifikované a zainteresované pracovníky. Považujeme za důležité, že výroba probíhá přímo v Německu a provádí ji odborný personál. Úspěch je výsledek promyšlené koncepce. Dolmar má stále nové ideje a nápady, se kterými neustále soutěží s nejtvrdší konkurencí. Profesionální motorové pily dosahují nejvyšší uznání u expertů ve vnitrozemí i v zahraničí. Motorové křovinořezy DOLMAR vás přesvědčí svou malou váhou a nízkou hladinou hluku.
Informace o servisních třediscích produktů značky Dolmar

Upřesnění kategorií značky Dolmar:


ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
DOLMAR PS 550 - motorová pila + DÁREK, DOLMAR PS-6100 - benzinová řetězová pila + DÁREK, DOLMAR PS-6400 HS - benzinová řetězová pila + DÁREK, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
DOLMAR EM-461S - elektrická sekačka s pojezdem, DOLMAR PM 46 SBC - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK, DOLMAR PM5102S3C - benzínová sekačka s pojezdem 51 cm, 3 rychlosti + DÁREK, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Dolmar MS-34U - benzínový křovinořez + DÁREK, DOLMAR MS 4300.4U - benzínový křovinořez 4-takt + DÁREK, DOLMAR MS 430.4U - benzínový křovinořez 4-takt + DÁREK, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
DOLMAR HT2375D - benzínový plotostřih, DOLMAR HT-2576 E benzínový plotostřih, DOLMAR HT- 43 Elektrický plotostřih, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
DOLMAR PB7660.4 - benzínové dmychadlo/ofukovač, DOLMAR EB 5300 TH - benzínový fukar, DOLMAR PB-252.4 benzínový ofukovač 4-takt, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
VYŽÍNAČE
DOLMAR LT27 - benzínový vyžínač, DOLMAR ET-40 elektrický vyžínač, DOLMAR ET101C - elektrický vyžínač, . . .

STAVEBNÍ STROJE

STAVEBNÍ STROJE
STAVEBNÍ STROJE
STAVEBNÍ STROJE
DOLMAR PC6114 - benzínová rozbrušovací pila, DOLMAR PC7412 - benzínová rozbrušovací pila, DOLMAR PC8216 - benzínová rozbrušovací pila, . . .

PROVZDUŠŇOVAČE

PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
PROVZDUŠŇOVAČE
DOLMAR EV 3618 - elektrický vertikutátor 2 v 1, DOLMAR EV 3213 - elektrický vertikutátor, DOLMAR EV-3918 elektrický vertikutátor, . . .

ZAHRADNÍ DRTIČE

ZAHRADNÍ DRTIČE
DOLMAR FH 2500 - elektrický válcový drtič, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
DOLMAR SP7650.4R - benzínový postřikovač, . . .

ZEMNÍ VRTÁKY

ZEMNÍ VRTÁKY
DOLMAR PD-520 půdní vrták, . . .


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011ESSOX
Doporučené produkty
 Radlice komunální 125 cm
20990 Kč   
 Riwall PRO RLT 92 T Power Kit - zahradní traktor s zadním výhozem
43999 Kč   
 HECHT 830 - okružní pila
9990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, Dolmar,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2017 (0.32s)

Dolmar Již 75 let přihlížíme potřebám zákazníka při obchodní strategii a konstrukci strojů DOLMAR. Tohoto cíle se držíme bez kompromisu už od konstrukce první motorové pily v roce 1927. Dnes nejsme pyšní jen na to, že jsme celosvětově nejstarší výrobce benzinových motorových pil, nýbrž i na to, že jsme v celém světě uznávaný výrobce kvalitních motorových přístrojů. Made in Germany zůstává made in Germany. DOLMAR nasazuje od počátku vysoká měřítka kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a servisu. Náročné cíle vyžadují však vysoce kvalifikované a zainteresované pracovníky. Považujeme za důležité, že výroba probíhá přímo v Německu a provádí ji odborný personál. Úspěch je výsledek promyšlené koncepce. Dolmar má stále nové ideje a nápady, se kterými neustále soutěží s nejtvrdší konkurencí. Profesionální motorové pily dosahují nejvyšší uznání u expertů ve vnitrozemí i v zahraničí. Motorové křovinořezy DOLMAR vás přesvědčí svou malou váhou a nízkou hladinou hluku. Dolmar