mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., AMA


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

AMA

AMA
Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla
Informace o servisních třediscích produktů značky AMA

Upřesnění kategorií značky AMA:


ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
Skládací stojan na řezání dřeva s držákem, AMA NBG 50.20 - motorová pila + DÁREK, AMA NTH 26.10.2 - motorová pila jednoruční + DÁREK, . . .

SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Benzinová sekačka AMA RTE 521 s pojezdem a startérem, Benzinová sekačka AMA LS 461 bez pojezdu, Benzinová mulčovací sekačka AMA RTM 521 s pojezdem, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KBC 53BP - zádový křovinořez, AMA AG3 450 U - motorový křovinořez + DÁREK, Kawasaki NKBC 53 - motorový křovinořez, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Dlouhý plotostřih AKU 24V/2 Ah Li-ion, Motorový plotostřih AGP HT 60 R, Motorový plotostřih AG1 HT 75 S, . . .

ELEKTROCENTRÁLY

ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
GENERÁTOR 6500-A, Elektrocentrála AMA s elektrickým startérem 5,5 kW, benzin, 230 V, Elektrocentrála 7,3 kW - diesel, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
AMA AG2 BLV - benzínový vysavač/foukač, Motorový zádový fukar, AMA AG4-BLV - motorový vysavač / fukar, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Rozprašovač 1,5 L, Postřikovač 16 L, Postřikovač 5 L, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Tlaková myčka AR 588, Tlaková myčka AR 260, Tlaková myčka AR 490, . . .

PŘEPRAVNÍKY

PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
Pásový transportér TAG 300ND, Pásový transportér TAG 500N, Pásový transportér TAG 300N, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
AMA PS756 sněhová fréza + DÁREK, AMA PS1370 sněhová fréza + DÁREK, AMA PS961 sněhová fréza + DÁREK, . . .

ZEMNÍ VRTÁKY

ZEMNÍ VRTÁKY
Vrták - jednotka VIPER 2T, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
Přívěsný vozík 300 kg, . . .

VYŽÍNAČE

VYŽÍNAČE
AG2 265 - motorový vyžínač, . . .


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011oceneni 2016
Doporučené produkty
 TREVISO II kachlová kamna s výměníkem a kachlovým soklem - černá, kachle medovník
36527 Kč   
 Sporák na tuhá paliva MBS 7 NEW LINE krémový - pravý
7717 Kč   
 HECHT 54121 - akumulátorová čtyřkolka
28990 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, AMA,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2017 (1.57s)

AMA Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla AMA