mamtechnika.cz - Profesionální prodej a servis zahradní techniky, elektrického nářadí a krbových kamen. Tisíce spokojených zákazníků. Rychlá doprava velkých balíků., AMA


ESSOX splátky - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
 Ikona mPeníze - zahradní benzínové elektrické krbová kamna
overeno

AMA

AMA
Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla
Informace o servisních třediscích produktů značky AMA

Upřesnění kategorií značky AMA:


SEKAČKY

SEKAČKY
SEKAČKY
SEKAČKY
Benzinová mulčovací sekačka AMA RTM 521 s pojezdem, Benzinová sekačka AMA LS 461 bez pojezdu, ama NRT 522B 3v1 - benzínová sekačka s pojezdem + DÁREK, . . .

KŘOVINOŘEZY

KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
KŘOVINOŘEZY
Kawasaki KBC 27 - motorový křovinořez, Kawasaki KBC 53U - motorový křovinořez + DÁREK, Kawasaki KBC 45U - motorový křovinořez + DÁREK, . . .

VYSAVAČE/FOUKAČE

VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
VYSAVAČE/FOUKAČE
Fukar vysavač elektrický 2800 W / 230 V, Vysavač listí OTTO OT16, Motorový fukar AMA KBL 500, . . .

ŘETĚZOVÉ PILY

ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
ŘETĚZOVÉ PILY
AMA NTH 26.10.2 - motorová pila jednoruční + DÁREK, Skládací stojan na řezání dřeva s držákem, AMA NBG 50.20 - motorová pila + DÁREK, . . .

ELEKTROCENTRÁLY

ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
ELEKTROCENTRÁLY
GENERÁTOR 6500-A, Elektrocentrála AMA s elektrickým startérem 5,5 kW, benzin, 230 V, Elektrocentrála 7,3 kW - diesel, . . .

PLOTOSTŘIHY

PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
PLOTOSTŘIHY
Motorový plotostřih AG1 HT 75 R, Elektrický plotostřih 56 cm - otočná rukojeť, Motorový plotostřih AG1 HT 60 R, . . .

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE

POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
POSTŘIKOVAČE/ROSIČE
Postřikovač 18 L, Postřikovač tažený 16 l / 3 bar, Rozprašovač 1,5 L, . . .

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ

ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
ZAHRADNÍ NÁŘADÍ
Kladívkový šrotovník dvourychlostní, Kladívkový šrotovník, Kladívkový šrotovník ze zdravotně nezávadných materiálů, . . .

PŘEPRAVNÍKY

PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
PŘEPRAVNÍKY
Pásový transportér TAG 500ND, Pásový transportér TAG 300ND, Pásový transportér TAG 300N, . . .

ZAHRADNÍ TRAKTORY

ZAHRADNÍ TRAKTORY
Přívěsný vozík 300 kg, . . .

VODNÍ PROGRAM

VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
VODNÍ PROGRAM
Tlaková myčka AR 260, Tlaková myčka AR 490, Tlaková myčka AR 588, . . .

ROZMETADLA/SYPAČE

ROZMETADLA/SYPAČE
ROZMETADLA/SYPAČE
Rozmetadlo 15 kg, Rozmetadlo hnojiv 34 kg, . . .

SNĚHOVÉ FRÉZY

SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
SNĚHOVÉ FRÉZY
AMA PS1370 sněhová fréza + DÁREK, AMA PS756 sněhová fréza + DÁREK, AMA PS961 sněhová fréza + DÁREK, . . .


akce
vynikajici prodejceNEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍ TECHNIKY 2011NEJLEPŠÍ PRODEJCE ZAHRADNÍHO NÁBYTKU
Doporučené produkty
 Riwall PRO RLT 92 T - zahradní traktor s zadním výhozem
41999 Kč   
 Sporák na tuhá paliva s výměníkem MBS THERMO MAGNUM PLUS černý - pravý
32255 Kč   
 DAKR BLP 60 TEKTON HONDA GCV 160 - bubnová sekačka + 2x DÁREK
23200 Kč   

M&M Technika s.r.o.   Libuň čp: 223, 50715, AMA,  objednávky: 730 101 004   dotazy: 603 487 786 , info@mamtechnika.cz    (C)KP 2018 (0.17s)

AMA Založeno v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost zaměřena na prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky a vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků. Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA. Náš partner AMA SpA: Mateřská firma v Itálii - A.M.A. Group jejímž srdcem je A.M.A. SpA - Založeno v roce 1967 Vedoucí pozice ve výrobě komponentů a náhradních dílů pro stavební a zemědělské stroje 25 výrobních závodů 10 sesterských firem pro distribuci v Evropě a ve světě Výroba komponentů pro zemědělské stroje a podobné aplikace Kompletní sortiment strojů a komponentů pro zahradu Komponenty pro dopravní stroje Komponenty pro stavební stroje Komponenty pro off - highway vozidla AMA
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím